Gość: Aquarella
IP: 136.173.62.*
04.02.09, 10:41
Usiluje znalezc cos na ten temat na forum, ale bezskutecznie.
Pytanie jak w temacie: widze, ze plyty szersze niz 60 i tak maja 4
palniki, wiec zastanawiam sie nad plusami takiego rozwiazania.
Rozumiem, ze przy plycie szerszej niz standardowe 60 warto miec okap
90. Ale jezeli zdecyduje sie na plyte 60 to chyba 90 nie ma sensu?