17.04.16, 22:11

wpadł mi do domu mały ptaszek. myslałem ze uciekł komus z klatki. ale po sprawdzeniu różnch zdjec mysle ze to raniuszek . wpuszcze go ale pewności nie mam
Obserwuj wątek
    • mmmiii1111 Re: i 17.04.16, 22:14
      są jakieś podobne hodowlane ptaszki do raniuszka. prosze o odpowiedzi, podpowiedzi.
      • palczak.madagaskarski Re: i 18.04.16, 11:27
        Raczej nie ma, raniuszek jest bardzo charakterystyczny. Dla pewności możesz wstawić tutaj zdjęcie, albo wysłać mi na maila palczak.madagaskarski@gazeta.pl Ale jeśli porównujesz ze zdjęciami i jest taki sam (biała kuleczka z brązowym ogonkiem, brązowo-czarno-biały grzbiet i skrzydła, mały czarny dziobek itd itd.,) to możesz spokojnie wypuścić smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka