Dodaj do ulubionych

fiat marea 16v,problem z gazem!!!!!!!!!!!!!!!

20.09.06, 21:41
witam
mam problem...mam fiata marea 1.8/16v i gaz sekwencyjny /BRC-jak sie
dowiedzialam/ oryginalna butla z Holandii. dwa tyg temu oddalam autko do
myjni
i od tamtej pory nie moge jezdzic na gazie, nie wiem czy to zbieg
okolicznosci
czy co, ale jak kiedykolwiek przelacze na gaz to od razu gasnie!!!zjechalam
juz
troche warsztatow ale co jeden to madrzejszy, ze az leb peka, a dalej
nic.jestem z Poznania i nie moge znalez warsztatu, w ktorym ktos by mogl mi
pomoc!!!!moze to tylko filtr albo kable ale nikt mi nie chce nawet tego
sprawdzic...moze tutaj ktos mi doradzi co dalej mam robic?:(
pozdrwiam serdecznie-ciezarowka :)))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka