31.10.06, 14:56
Rok 1998. Na gazie od 2001 (gaz holenderski). Jzada na gazie była bardzo
przyjemna. Silnik odpala na PB aby przełączyc sie na gaz od razu.Ostatnio
wystepuję problem z wolnymi obrotami- czyli ich brak.jazda na gazie nie
stwarza problemu jak tylko silnik jest na biegu od razu gasnie.Na bezynie
przy ciepłym silniku trzeba kilkakrotnie odpalać by zaskoczył na obroty lub
przegazować wtedy jest w porządku.Prosze o porade.Byłem w warsztacie silnik
podłaczony pod komputer- błedów brak. Silnik krokowy załozyłem inny ale
uzywany i jest to samo.
Obserwuj wątek
    • wasert Re: FORD 1.4i 03.11.06, 10:12
      Nie można wykluczyć zanieczyszczonego filterka gazu - sam to przerabiałem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka