21.10.05, 22:48
który odbywa się u nmie w pracy jest obowiązkowy -OK. ALE czy wlicza się go
w czas pracy . Jeśli odbywa się wtedy kiedy mam wolne to mogę odebrać godz w
innym terminie? I czy są stanowiska które nie musza posiadać w\w kursu?
Z góry dziękuje za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • patrischa Re: kurs BHP 22.10.05, 13:53
      szkolenie bhp przy przyjęciu do pracy wstepne i instruktaż stanowiskowy w
      przeciagu 0,5 rokyu lub roku w zależności od stanowiska szkolenie okresowe bhp
      kazdy pracownik musi miecz szkolenie bhp
      szkolenie powinno sie odbywac w dni pracujace i jest wliczane w czas pracy,
      powinna pani dostac tyle godzin wolnego
      koszt szkolenia ponosi pracodawca

      specjalista ds. bhp
      • kasia9948 Re: kurs BHP 23.10.05, 23:34
        bardzo dziękuje proszę mi powiedzieć gdzie to jest napisane (dziennik ustaw
        lub coś podobnego ) bo żeby coś zakwestionować muszę to czymś poprzeć to
        szkolenie to okresowe a ja pracuje na tym stanowisku 7 rok

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka