kasia9948
21.10.05, 22:48
który odbywa się u nmie w pracy jest obowiązkowy -OK. ALE czy wlicza się go
w czas pracy . Jeśli odbywa się wtedy kiedy mam wolne to mogę odebrać godz w
innym terminie? I czy są stanowiska które nie musza posiadać w\w kursu?
Z góry dziękuje za odpowiedz