02.03.04, 14:21
bleeee

od dwoch dni snuje sie po chacie jak wlasny cien.
Obserwuj wątek
    • basia553 Re: ...grypa 02.03.04, 14:34
      to dziwne. bylam pewna, ze masz przeogromnego wrzoda zoladka. sadzac po twoich
      politycznych wypowiedziach:)))))
      • artur666 Re: ...grypa do Basi 02.03.04, 15:02
        ech moj swiat polityczny...a co nie podoba sie Tobie, dlaczego?
        Czy wszystko jest w tej polityce OK?


        basia553 napisała:

        > to dziwne. bylam pewna, ze masz przeogromnego wrzoda zoladka. sadzac po
        twoich
        > politycznych wypowiedziach:)))))
        • basia553 Re: ...grypa do Basi 02.03.04, 15:08
          mam oczywiscie inne poglady, ale nie o to przeciez chodzi tylko o Twoje ciagle
          zoladkowanie sie, co powinno byc ukoronowane olbrzymim ulkusem!
          I prosze tu losowi niczego nie sugerowac piszac "grypa go Basi"!!:))))))
          • artur666 Re: ...grypa do Basi 02.03.04, 15:21
            No juz tak tragicznie to chyba nie jest! Przeciez musi byc troche miejsca dla
            takiego jak ja, tzn. dla moich pogladow
            czy tez:
            JAK WIDZE SWIAT.
            ...czy sie myle?


            basia553 napisała:

            > mam oczywiscie inne poglady, ale nie o to przeciez chodzi tylko o Twoje
            ciagle
            > zoladkowanie sie, co powinno byc ukoronowane olbrzymim ulkusem!
            > I prosze tu losowi niczego nie sugerowac piszac "grypa go Basi"!!:))))))
    • i.p.freely Re: ...grypa 02.03.04, 14:38
      artur666 napisał:

      > bleeee
      >
      > od dwoch dni snuje sie po chacie jak wlasny cien.

      Diabliku, a moze to tylko zwykle przeziebienie. Oklad z..... cieplych piersi
      moze ci przyniesie ulge. Wielkocycna sie pewnie gdzies znajdzie po sasiedzku;)
      • artur666 Re: ...grypa 02.03.04, 14:45
        masz racje!...tylko cieple piersi polecialy w sobote na 3 tyg. do Meksyku.
        Mnie pozostalo dostac grype, i ilustrowac w domu pewna ksiazke.
        Jakos obleci, lodowka pelna, wiec siedze i cierpie.



        i.p.freely napisał:

        > artur666 napisał:
        >
        > > bleeee
        > >
        > > od dwoch dni snuje sie po chacie jak wlasny cien.
        >
        > Diabliku, a moze to tylko zwykle przeziebienie. Oklad z..... cieplych piersi
        > moze ci przyniesie ulge. Wielkocycna sie pewnie gdzies znajdzie po sasiedzku;)
    • xurek ciesz sie, 02.03.04, 16:03
      ze sie mozesz snuc po domu. Ja sie snuje po firmie a jak juz wroce do tego
      domu, to jeszcze butow nie sciagne a tutaj juz "mamus, chodz idziemy sie
      bawic"...

      Xurek tez grypowy
      • artur666 sioooostro! 02.03.04, 16:09
        Tylko Ty mnie rozumiesz.

        A tak swoja droga to Ci wspolcuje. U mnie jeszcze obleci, troche jestem
        polamany, zasmarkany...mit dickem Kopf.

        P.S.
        czy moge sie juz cieszyc?
        Zycze szybkiego zdrowka.
        • xurek juz mozesz, 02.03.04, 16:33
          tym bardziej, ze wlasnie siem dowiedzialam, ze bede tutaj dzisiaj co najmniej
          do siodmej :((((. Money rulez.....
          A jak z paleniem (jezeli w ogole palisz) - rzuciles na czas grypy czy nie za
          bardzo wychodzi (mnie nie za bardzo, co grypie nie sprzyja). Ale nie ma jak
          Wick MediNait - jak wypijesz "podwojna dawke" - to przynajmniej do rana jest
          spokoj :)).

          Xurek
          • artur666 Re: juz mozesz, 02.03.04, 18:09
            Pale, ale polgebkiem, albo tylko jednaym plucem. W sumie tylko lamie mnie w
            gnatach i chyba mi zalatwilo zatoki. czasem tylo jakies smarkniecie czy
            kichniecie.
            mam ten luxus, ze moge sie spokojnie w domu wychorowac.
            No to moze chlapniemy po syropku?

            xurek napisała:

            > tym bardziej, ze wlasnie siem dowiedzialam, ze bede tutaj dzisiaj co najmniej
            > do siodmej :((((. Money rulez.....
            > A jak z paleniem (jezeli w ogole palisz) - rzuciles na czas grypy czy nie za
            > bardzo wychodzi (mnie nie za bardzo, co grypie nie sprzyja). Ale nie ma jak
            > Wick MediNait - jak wypijesz "podwojna dawke" - to przynajmniej do rana jest
            > spokoj :)).
            >
            > Xurek
            • xurek niech bedzie po syropku, 02.03.04, 18:20
              ale tylko malym, bo ja sie szykuje na Vika nocnego :))).

              PS: wlasnie koncze robote i tak se mylse, ze sie tutaj jutro chyba nie zjawie a
              Piranhe mimo wszystko posle do zloba i bede sobie tak mile chorowac jak Ty :)))

              Xurek
              • artur666 Re: niech bedzie po syropku, 02.03.04, 18:39
                Masz racje, a co!
                i tym optymistycznym akcentem,
                pozwole sobie smarknac na to konto.



                xurek napisała:

                > ale tylko malym, bo ja sie szykuje na Vika nocnego :))).
                >
                > PS: wlasnie koncze robote i tak se mylse, ze sie tutaj jutro chyba nie zjawie
                a
                >
                > Piranhe mimo wszystko posle do zloba i bede sobie tak mile chorowac jak
                Ty :)))
                >
                > Xurek
    • artur666 chyba juz zyje. 03.03.04, 11:52
      Jeszcze nie jestem calkiem pewien, ale...chyba zycie powraca.



      artur666 napisał:

      > bleeee
      >
      > od dwoch dni snuje sie po chacie jak wlasny cien.
      • basia553 Re: chyba juz zyje. 03.03.04, 12:21
        Czy masz ochote na sex, Arturze? To bylby najlepszy sprawdzian, czy zyjesz..
        I nie möw, ze Twoja kolezanka jest na urlopie. Dziewczyn naokolo dosyc:))))
        • artur666 Re: chyba juz zyje. 03.03.04, 14:36
          Na sex to ja mam nawet w goraczce ochote.
          Postanowilem raz w zyciu byc wierny i nie tkne obcych bab, ktore tylko na to
          czekaja aby mi zaklocic spokoj.
          ale
          wlasnie odeszla mnie ochota nawet na sex.
          przez pomylke, skasowalem sobie pace kilku ostatnich dni!
          Musze przeklnac....oooookurwa!


          basia553 napisała:

          > Czy masz ochote na sex, Arturze? To bylby najlepszy sprawdzian, czy zyjesz..
          > I nie möw, ze Twoja kolezanka jest na urlopie. Dziewczyn naokolo dosyc:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka