Dodaj do ulubionych

quiz- bzdecik

11.11.04, 00:01
o wiedzy o Polsce, ale zabawcie sie :) Ja sie poddalem i przyznaje sie do
zalosnego wyniku 50%. Czyli- do cna sie wynarodowilem :(

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,55670,2386026.html
Obserwuj wątek
    • swiatlo Ja jak zwykle lepszy 11.11.04, 00:19
      choć też cienko: 55%
      • chris-joe Re: Ja jak zwykle lepszy 11.11.04, 00:22
        congrats, chlopaki! Wylozylem sie przy KAZDYM pytaniu odnoszacym sie do Polski
        wspolczesnej...
        • swiatlo Re: Ja jak zwykle lepszy 11.11.04, 00:23
          chris-joe napisał:

          > congrats, chlopaki! Wylozylem sie przy KAZDYM pytaniu odnoszacym sie do
          > Polski wspolczesnej...

          Ja też się wyłożyłem, ale po prostu lepiej zgadywałem.
          • ertes Re: Ja jak zwykle lepszy 11.11.04, 00:25
            Dokladnie tak samo: udalo mi sie zgadnac.
    • ertes 55% /ntxt 11.11.04, 00:19
      • ada296 75 11.11.04, 00:30
        ale ja żyję tu i teraz i pewnie nie jest to dobry wynik
        • chris-joe Re: 75 11.11.04, 00:32
          pewnie nie :) Ale sie pochwale, ze pamietalem o typowo polskim elemencie
          architektury :))
    • chris-joe Re: quiz- bzdecik 11.11.04, 00:29
      natomiast co nas laczy od Pacyfiku, przez rzeke Sw. Wawrzynca po lachy Wislane
      to to, ze jutro mamy WOLNE! :)
      • ertes Re: quiz- bzdecik 11.11.04, 00:39
        Kto ma wolne ten ma wolne.
        Pracownicy nierzadowi nie maja.
        • chris-joe Re: quiz- bzdecik 11.11.04, 00:44
          z mysla o twojej jutrzejszej harowce, wychyle dzis dodatkowa butelke piwa, or
          better yet- a shot of tequila :)
          • ertes Na zdrowie :) 11.11.04, 00:53
    • jutka1 Re: quiz- bzdecik 11.11.04, 00:33
      60 procent

      musze nadrobic

      co mnie Kozyra obchodzi????
      • chris-joe Re: quiz- bzdecik 11.11.04, 00:36
        mowisz o tej Kozyrze z polskiego hymnu...?
        • jutka1 Re: quiz- bzdecik 11.11.04, 00:38
          Nie, o tej co przebrana za faceta po lazni latala filmujac

          Twister :-)
          • chris-joe Re: quiz- bzdecik 11.11.04, 00:41
            oh, pardon, ale przy tej Kozyrze sie nie wylozylem :)
            • chris-joe Re: quiz- bzdecik 11.11.04, 00:46
              jezu! jutka, przeciez ty juz prawie na walizkach! Serce mi sie kraje... Jak
              sie trzymasz?
              • jutka1 sinister 11.11.04, 00:52
                trzymam sie, ale duzo mnie to kosztuje.

                mille merci, ze pytasz.

                ide lulu. jutro dzien w piwnicy wyrzucajac pudla, np. rachunkow telefonicznych z LA

                caluje, sinister :-)
                • chris-joe Re: sinister 11.11.04, 00:55
                  buona notte, sin :)
    • luiza-w-ogrodzie Przeciętnie 11.11.04, 00:50
      Twój wynik: 60% (12/20)
      Przeciętnie. Polskie sprawy, namiętności i problemy są znane jedynie z grubsza.
      Do pełnego zaangażowania w życie ojczyzny jeszcze ci daleko

      60% to i tak za duzo. Dodatkowe punkty za Grobelnego, Czterdziestolatka oraz
      kobiete z penisem. O powiedzeniu "Nivea albo smierc" nie slyszalam, Nivei nie
      uzywam, wiec za to puktow nie bylo ;o(

      Pozdrawiam
      Luiza-w-Ogrodzie

      ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
      .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
      • ertes Re: Przeciętnie 11.11.04, 00:55
        Jaka znow Nivea?
      • chris-joe Re: Przeciętnie 11.11.04, 00:58
        mialem nadzieje, luiza, ze przynajmniej ty, na antypodach, hasajaca beztrosko po
        stawberry fields, wylozysz sie bardziej niz ja...
        • luiza-w-ogrodzie C-J, mam tajna bron 11.11.04, 23:08
          chris-joe napisał:

          > mialem nadzieje, luiza, ze przynajmniej ty, na antypodach, hasajaca beztrosko
          p
          > o
          > stawberry fields, wylozysz sie bardziej niz ja...

          He, he, he, mam tajna bron w postaci kobiecego miesiecznika, ktory rodzina mi
          dosyla z Polski. Biore hamak, wieszam obok truskawek i doksztalcam sie w
          biezacym zyciu Polakow siegajac reka do krzaczkow po swiezy owoc. Potem zaden
          kwiz nie jest mi straszny ;oPPPPPP

          Pozdrawiam truskawkowo
          Luiza-w-Ogrodzie

          ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
          .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
          • jutka1 Re: C-J, mam tajna bron 12.11.04, 11:40
            Czekaj czekaj Luiza, jak ja wroce i zaczne prase kobieca czytac, to zadne
            quizzy mi nie beda straszne!!!!

            ;-))))))
            ps. A w scrabble i tak cie ogram..... ;-)
            • luiza-w-ogrodzie Czy istnieje polska wersja scrabbla? 15.11.04, 00:09
              jutka1 napisała:

              > Czekaj czekaj Luiza, jak ja wroce i zaczne prase kobieca czytac, to zadne
              > quizzy mi nie beda straszne!!!!
              >
              > ;-))))))
              > ps. A w scrabble i tak cie ogram..... ;-)

              Obiecanki cacanki.
              Na wszelki wypadek zabieram sie za ostre treningi scrabbla.
              PS czy istnieje polska wersja scrabbla?

              Pozdrawiam
              Luiza-w-Ogrodzie

              ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
              .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
    • lalka_01 80 proc. 11.11.04, 09:17
      "wybitny znawca" hahaha.
      • i.p.freely Re: 55% 12.11.04, 06:00
        jak na pomoc domowa to chyba nie tak zle.
        • morsa 50% 13.11.04, 01:22
          Nikak nie wyszlo wiecej...
          Wylozylam sie na najnowszej "politycznej" historii
          W sumie dosyc glupie pytania...;-))))
          • jan.kran Re: 50% 13.11.04, 02:09
            I tak dobrze biorac pod uwage zero kontaktow z PL od dluzszego czasu a i jezyk
            jakby mniej uzywam:-))

            Pytania sa kretynskie , bo znajomosc kultury , historii i literatury nie polega
            na paru pytaniach :-pppp

            Kochanowski, Pstrowski i kabaret Tey oraz Mikolaj Rej , Kopernik i Maryla
            Rodowicz wraz z Witkacym stanowia podstawe naszej kultury :-))

            Ze od rzeczy najprostszych rozpoczne:-))) K.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka