Dodaj do ulubionych

Ludzieeeeeeeeeee

29.01.05, 23:25
Leb mi napieprza ,kreci sie swiat dookola,zaczyna mi sie wydawac ,ze Bella
Donna to Ertes albo SP-mam gdzies proszone obiadki z alkoholem. NIGDY WIECEJ!
Obserwuj wątek
    • starypierdola Dobra rada: wybij klin klinem. Zawsze dziala! n/t 29.01.05, 23:28
    • bella-donna Re: Ludzieeeeeeeeeee -ja nie strasze 30.01.05, 00:31
      don2 napisał:

      > Leb mi napieprza ,kreci sie swiat dookola,zaczyna mi sie wydawac ,ze Bella
      > Donna to Ertes albo SP-mam gdzies proszone obiadki z alkoholem. NIGDY WIECEJ!

      to dla nich az tyle wyrzeczen ?
      • starypierdola Hej, B-D, czy Ty to ja?? 30.01.05, 01:54
        A skad Ty jestes??
        SP
    • basia553 Re: Ludzieeeeeeeeeee 30.01.05, 08:55
      A bylo przynajmniej fajnie? Jakies laski do poderwania (ratunku, Grazyna nie
      czytaj!!) Zarcie dobre? Odwiezli do domu, czy sie przetoczyles?
      Ale mysle, ze doswiadczenie masz duze i nie musimy sie tu o Ciebie martwic?
      Co do röznych niköw to nawet na trzezwo mam wrazenie, ze to kto inny, ale nie
      mam konkretnego podejrzenia. Ale ona/ono/on ngdy jeszcze nie napisalo
      nic konkretnego, tylko te dziwne niezrozumiale komentarze. Wiec mysle czasami,
      ze to jak w piosence: "jak sie Julek opiul, wsadzil ciulik w popiöl, i miele, i
      miele, ciulikiem w popiele!. Tylko kto jest ten Julek tutaj???
      • lucja7 Don !!! 31.01.05, 09:52
        Wstawaj, dzis juz poniedzialek, prawie dziesiata, a ty co???

        lucja :)))
    • wkrasnicki Re: Ludzieeeeeeeeeee 31.01.05, 10:08
      Jak już ochłonąłeś i nabrałeś właściwego dystansu do skutków ubocznych uczt alkoholowych,
      połączonych z szokiem pobiesiadnym, to mam informację, iż Mordzielakowa (ta od pyzów z mięsem i
      skwareczkami) robi przyjęcie we czwartek.
      Jako popychacz spodziewana jest nalewka na głogu ze śladową domieszką dziurawca, co jak wiadomo
      dobrze robi na żołądek i inne podroby. Zadzwoń natychmiast, bo liczba miejsc ograniczona, a szakale
      już węszą.
      Aha M. lubi tulipany.
      • don2 Re: Ludzieeeeeeeeeee 31.01.05, 14:18
        Tylko nie przyjecia i picie -Nigdy wiecej do nastepnego razu.Pamietam jak
        kolega wrocil po wizycie w PL,nie byl tam od wojny.Pierwsze co powiedzial:nigdy
        wiecej !! Gdzie zajdziesz tam tylko zra i pija ! co za narod.
        • wkrasnicki Re: Ludzieeeeeeeeeee 31.01.05, 20:29
          don2 napisał:

          Pamietam jak kolega wrocil po wizycie w PL,nie byl tam od wojny.Pierwsze co powiedzial:nigdy wiecej !!
          Gdzie zajdziesz tam tylko zra i pija ! co za narod.
          _______________________

          A co- ma się zmarnować? ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka