don2 29.01.05, 23:25 Leb mi napieprza ,kreci sie swiat dookola,zaczyna mi sie wydawac ,ze Bella Donna to Ertes albo SP-mam gdzies proszone obiadki z alkoholem. NIGDY WIECEJ! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bella-donna Re: Ludzieeeeeeeeeee -ja nie strasze 30.01.05, 00:31 don2 napisał: > Leb mi napieprza ,kreci sie swiat dookola,zaczyna mi sie wydawac ,ze Bella > Donna to Ertes albo SP-mam gdzies proszone obiadki z alkoholem. NIGDY WIECEJ! to dla nich az tyle wyrzeczen ? Odpowiedz Link
basia553 Re: Ludzieeeeeeeeeee 30.01.05, 08:55 A bylo przynajmniej fajnie? Jakies laski do poderwania (ratunku, Grazyna nie czytaj!!) Zarcie dobre? Odwiezli do domu, czy sie przetoczyles? Ale mysle, ze doswiadczenie masz duze i nie musimy sie tu o Ciebie martwic? Co do röznych niköw to nawet na trzezwo mam wrazenie, ze to kto inny, ale nie mam konkretnego podejrzenia. Ale ona/ono/on ngdy jeszcze nie napisalo nic konkretnego, tylko te dziwne niezrozumiale komentarze. Wiec mysle czasami, ze to jak w piosence: "jak sie Julek opiul, wsadzil ciulik w popiöl, i miele, i miele, ciulikiem w popiele!. Tylko kto jest ten Julek tutaj??? Odpowiedz Link
lucja7 Don !!! 31.01.05, 09:52 Wstawaj, dzis juz poniedzialek, prawie dziesiata, a ty co??? lucja :))) Odpowiedz Link
wkrasnicki Re: Ludzieeeeeeeeeee 31.01.05, 10:08 Jak już ochłonąłeś i nabrałeś właściwego dystansu do skutków ubocznych uczt alkoholowych, połączonych z szokiem pobiesiadnym, to mam informację, iż Mordzielakowa (ta od pyzów z mięsem i skwareczkami) robi przyjęcie we czwartek. Jako popychacz spodziewana jest nalewka na głogu ze śladową domieszką dziurawca, co jak wiadomo dobrze robi na żołądek i inne podroby. Zadzwoń natychmiast, bo liczba miejsc ograniczona, a szakale już węszą. Aha M. lubi tulipany. Odpowiedz Link
don2 Re: Ludzieeeeeeeeeee 31.01.05, 14:18 Tylko nie przyjecia i picie -Nigdy wiecej do nastepnego razu.Pamietam jak kolega wrocil po wizycie w PL,nie byl tam od wojny.Pierwsze co powiedzial:nigdy wiecej !! Gdzie zajdziesz tam tylko zra i pija ! co za narod. Odpowiedz Link
wkrasnicki Re: Ludzieeeeeeeeeee 31.01.05, 20:29 don2 napisał: Pamietam jak kolega wrocil po wizycie w PL,nie byl tam od wojny.Pierwsze co powiedzial:nigdy wiecej !! Gdzie zajdziesz tam tylko zra i pija ! co za narod. _______________________ A co- ma się zmarnować? ;-) Odpowiedz Link