clairejoanna
17.11.03, 16:26
Co to wlasciwie jest?
Jestem w tej chwili w moim zyciu w takim punkcie, gdzie musze sie zdecydowac,
jak chce zyc. Widze wokol mnie rozne modele. Ja sie juz zdeycdowalam, jak
chce zyc i co jest dla mnie wazne. Oczywiscie, czasem jest trudno, bo trzeba
stawiac priorytety, ale tak widocznie ma byc.
Ostatnio duzo sie nad tym zastanawialam, co to jest stabilizacja. Porzadny
budzet domowy, jacys odpowiedzialni ludzie, czy to jest stabilizacja? W tym
wypadku nasi znajomi i nasza rodzina nie sa zbytnio stabilni- ale jakos zyja,
bo sa szczesliwi, tak mi sie wydaje.
Dla mnie stabilizacja oznacza to, co sie ma wsrodku. Ze sie wie, co sie chce.
Ze sie ma jakies podstawy moralne i etyczne, cos, za czym sie stoi i na tym
sie buduje swoje zycie. Oczywiscie, zdarza mi sie nie odrobic zadanie domowe,
jestem chaotyczna i nie wiem, co bede robic po maturze (ktora tuz- tuz), ale
mam poczucie, ze stoje dwoma nogami mocno na twardym gruncie. Mam pewne
zasady, mam pewne cele, tyle, ze sie nie zawsze zgadzaja z tym, co mi
inni "kaza".
Jakie jest Wasz zdanie? Co to jest stabilizacja? Czy to nam potrzebne?
Pozdrowienia,
CJ