Dodaj do ulubionych

Stabilizacja

17.11.03, 16:26
Co to wlasciwie jest?

Jestem w tej chwili w moim zyciu w takim punkcie, gdzie musze sie zdecydowac,
jak chce zyc. Widze wokol mnie rozne modele. Ja sie juz zdeycdowalam, jak
chce zyc i co jest dla mnie wazne. Oczywiscie, czasem jest trudno, bo trzeba
stawiac priorytety, ale tak widocznie ma byc.
Ostatnio duzo sie nad tym zastanawialam, co to jest stabilizacja. Porzadny
budzet domowy, jacys odpowiedzialni ludzie, czy to jest stabilizacja? W tym
wypadku nasi znajomi i nasza rodzina nie sa zbytnio stabilni- ale jakos zyja,
bo sa szczesliwi, tak mi sie wydaje.
Dla mnie stabilizacja oznacza to, co sie ma wsrodku. Ze sie wie, co sie chce.
Ze sie ma jakies podstawy moralne i etyczne, cos, za czym sie stoi i na tym
sie buduje swoje zycie. Oczywiscie, zdarza mi sie nie odrobic zadanie domowe,
jestem chaotyczna i nie wiem, co bede robic po maturze (ktora tuz- tuz), ale
mam poczucie, ze stoje dwoma nogami mocno na twardym gruncie. Mam pewne
zasady, mam pewne cele, tyle, ze sie nie zawsze zgadzaja z tym, co mi
inni "kaza".

Jakie jest Wasz zdanie? Co to jest stabilizacja? Czy to nam potrzebne?

Pozdrowienia,

CJ
Obserwuj wątek
    • zjawa64 Re: Stabilizacja 17.11.03, 23:34
      ...stabilizacja jest niczym innym jak bezpieczenstwem , o ktorym sami
      decydujemy i dokonujemy najlepszego dla nas wyboru , lub stoimy przed wiecznym
      dylematem , co tez moze byc jedna z wielu form stabilizacji...:)))
      ...sa ponoc osobniki naszego gatunku ,(Maslow , wyklucza te teorie), ktore
      pozbyly sie takiej potrzeby jak stabilizacja... i kto wie...moze to wlasnie oni
      sa wybrancami losu i fortuny...:)))

      "Niech zyje bal...i wybrancy losu...hej!"
      • don2 Re: Stabilizacja 17.11.03, 23:44

        jak tylko fortuny ,to chce byc tym wybrancem.Oczywiscie zgadzam sie z
        maslowem,tak jak i zgadzam sie z trybowem,wynalazca kola zebatego zwanego
        popularnie trybem. D.wciagniety w tryby.
        • zjawa64 Re: Stabilizacja 18.11.03, 00:12
          don2 napisał:
          D.wciagniety w tryby.
          __________________

          ...do jednych los usmiecha sie , a do drugich szczerzy zeby...:))))

          "Niech zyje bal...i wybrancy losu...hej!"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka