krakus.mp
13.04.04, 09:16
Witam.
Coraz więcej moich znajomych instaluje gaz w samochodzie.
Być może robia dobrze,ale ja jestem innego zdania.Uważam że jazda z
potencjalna bomba na pokładzie jest niebezpieczna.Wiem.Zbiorniki sa
atestowane,przewody i reduktory również! Tylko czy aby z pewnością jest
wszystko cacy? Ile trzeba pokonać km. w ciągu roku aby koszt instalacji się
zwrócił w moim przypadku? Samochód ma plastikowy kolektor ssący (Focus 1600)i
podobno koszt instalacji gazowej to ok.6000 zł.Ja w ciągu roku przejeżdząm
ok.20 tyś.km.Czy opłaci mi się zagazować silnik?
Czekam na wypowiedzi fachowców.Interesuje mnie tylko profesjonalna instalacja
przeznaczona do tego silnika.Nie jestem zainteresowany wymianą jakichkolwiek
czesci na inne (zmiana kolektora na stalowy,nieoryginalny).
Pozdrawiam.