marekatlanta71 26.04.06, 04:06 Stala dzis na parkingu przed restauracja. Czerwona... Tak, to jest samochod ktorym chcialbym kiedys jezdzic. Szerokosc opon niesamowita. Skad wziasc $70K na taka zabawke??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lexus400 Re: Corvette Z07 26.04.06, 07:50 Tak, tak piękna, widziałem taką parę dni temu na stacji benzynowej na austriackich numerach, zaparkowana prawie pod drzwiami wejściowymi do sklepu, pewnie właściciel wiedział, że jak zaparkuje 10m dalej to już może jej nie zobaczyć. Piękna, czerwona patrząc na nią poprostu żal dupę ściskał:(( Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Corvette Z07 26.04.06, 12:30 lexus400 napisał: > Piękna, czerwona patrząc na nią poprostu żal dupę ściskał:(( Dokladnie to chcialem napisac :) Odpowiedz Link
frax1 Re: Corvette Z07 26.04.06, 12:52 Mi sie 2 takie trafily na parkingu w zeszle lato.... super! w tym jedna dosc regularnie ;) Pozdrawiam Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Corvette Z07 26.04.06, 18:13 Wyglada na to ze mowimy o dwoch roznych samochodach - Z07 weszla do sprzedazy pare tygodni temu :) Odpowiedz Link
tomaszek874 Re: Corvette Z07 26.04.06, 18:17 eh. nie rozumiesz. Frax widział prototypy po prostu :) Odpowiedz Link
lexus400 Re: Corvette Z07 26.04.06, 18:43 p199.ezboard.com/fsweetcarzfrm16.showMessage?topicID=4.topic .....ja mówię o takiej jak w linku tylko czerwonej:)) Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Corvette Z07 26.04.06, 23:55 To stary model :) Nowa wyglada tak: www.thecarconnection.com/scrapbook-popup.asp?ScrapbookID=1061 Odpowiedz Link
lexus400 Re: Corvette Z07 27.04.06, 00:07 marekatlanta71 napisał: > To stary model :) Nowa wyglada tak: > www.thecarconnection.com/scrapbook-popup.asp?ScrapbookID=1061 ........no to kurde teraz już nie wiem co widziałem:)) oglądałem tylko od tyłu i z lewego boku bo głupio mi było tak się przyglądać, porównując foto nie mam pewności co do detali. Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Corvette Z07 27.04.06, 00:10 Nowa Vetke od starej najlatwiej rozroznic po reflektorach - jak sie chowaja to stara, jak ma nie chowane to nowa. P.S. Nawet na "stara" Z06 mi slina cieknie... Odpowiedz Link
lexus400 Re: Corvette Z07 27.04.06, 00:17 marekatlanta71 napisał: > Nowa Vetke od starej najlatwiej rozroznic po reflektorach - jak sie chowaja to > stara, jak ma nie chowane to nowa. > > P.S. Nawet na "stara" Z06 mi slina cieknie... ...... w tym problem, nie widziałem przodu bo wszystkie oczy obsługi stacji pilnowały jej pod drzwiami aż strach było spojrzeć w jej stronę aby ochrona Cię nie skuła.:)) Odpowiedz Link
frax1 Re: Corvette Z07 29.04.06, 16:26 Ja mówilem o z06 :) Model '05 z przezroczystymi światłami :) Pozdrawiam Odpowiedz Link
jawa99 Re: Corvette Z07 26.04.06, 22:25 Ja czasami widuję czerwoną C 5 cabrio. Po prostu coś pięknego, marzenie ... Odpowiedz Link
drpawelek Corvette Z06 29.04.06, 15:20 Panowie, wydaje mi sie, ze trzeba sobie wyjasnic roznice miedzy zwykla Corvette C6 a wersja Z06 (bo chyba jeszcze nie ma wersji Z07). Oczywiscie, podstawowa roznica jest cena (chyba ok. 20k$ wyzsza). Do tego dochodzi silnik: V8 LS2 6.0L w wersji podstawowej, z moca 400hp vs. LS7 o pojemnosci 7.0L i mocy 505hp. W wyzszaj cenie miesci sie jeszcze pare innych drobiazgow - m.in wieksze kola, szerszy rozstaw kol, konstrukcja nadwozia z wlokien weglowych, alumioniowa rama i magnezowe zawieszenie silnika (czyli ok. 30kg mniejsza masa pojazdu) itp. itd. Wersja Z06 to juz prawdziwa egzotyka w porownaniu ze zwykla C6 i ja osobiscie widzialem ten samochod na ulicy tylko raz, chociaz Ferrari widuje prawie codziennie. Odpowiedz Link
wowo5 Re: Corvette Z06 29.04.06, 15:59 Nowych Corvette nie widuje jeszcze za wiele. Ponoc sa wyprzedane do konca roku. Podobnie jak Pontiac Solstice i Saturn Sky. Nowa Z06 to super auto chociaz poprzedni model nieco bardziej mi sie optycznie podobal. Odpowiedz Link
drpawelek Re: Corvette Z06 29.04.06, 16:16 Nowe C6 pojawiaja sie na juz dosc czesto w mojej okolicy, natomiast Z06 to prawdziwa rzadkosc. Okoliczni sprzedawcy musieli chyba otrzymac partie solstice, bo od kilku dni pojawiaja sie na ulicach, a pogoda jest wymarzona do jazdy roadsterem :-) Odpowiedz Link
tomek854 Re: Corvette Z07 01.05.06, 03:53 Corvetty są dla leszczy. Wielcy kochankowie nie potrzebują szybkich samochodów... ...autostop im wystarczy ;-) Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Corvette Z07 01.05.06, 11:56 No tak, ale to dotyczy "wielkich kochankow". A co reszta ma zrobic? Odpowiedz Link