Dodaj do ulubionych

Strzał z boku

26.02.08, 21:12
pl.youtube.com/watch?v=NArsWP6GByg&feature=related
Niezła reklama.
Obserwuj wątek
    • tomek854 Re: Strzał z boku 26.02.08, 21:34
      To powinna być reklama żeby nie wjeżdżać na skrzyżowanie, jeżeli nie ma
      możliwości zjeżdzania z drugiej strony... Sam czasem mam ochotę tak zrobic jak
      ten ktoś z suva czy pick upa...
      • wujaszek_joe Re: Strzał z boku 26.02.08, 22:21
        odstaw już lepiej te cięzarówki :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka