krakus.b6 26.02.08, 21:12 pl.youtube.com/watch?v=NArsWP6GByg&feature=related Niezła reklama. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomek854 Re: Strzał z boku 26.02.08, 21:34 To powinna być reklama żeby nie wjeżdżać na skrzyżowanie, jeżeli nie ma możliwości zjeżdzania z drugiej strony... Sam czasem mam ochotę tak zrobic jak ten ktoś z suva czy pick upa... Odpowiedz Link