Dodaj do ulubionych

golf V, mazda 6 i moje cudo:)

17.06.08, 12:31
w ostatni piatek mialem okazje jechac z wawy do gizycka, a w sobote
wracalem. w tamta strone wawa - pultusk - ostroleka - i do gory
droga nr 59. droga z wawy do ostroleki ogolnie ladna, ale pozniej
zrobil sie syf. ta 59-tka waska, jakas nierowna, ciezko sie jechalo.
prowadzilem golfa V TDi, 105 PS. nawet fajne autko, zbieralo sie
dobrze i wbrew pozorom o glosnosci klekotow vw, nie takie glosne.
moim zdaniem dobrze wyciczone. nie bylo sie do czego przyczepic. no
moze poza tym, ze zgaslo mi 2 razy. i nie przyjmuje do wiadomosci,
ze to diesel i sie inaczej jezdzi. w mazdzie nie gasnie.
powrot droga 63 do lomzy, a pozniej juz 61 do ostroleki i do wawy. i
tu zaskoczenie - droga 63 miod malinka. moze nie wszedzie super
rowna, ale ogolnie szerzej, rowniej, milej. robili przy okazji kilka
odcinkow, ale naprawde ladny odcinek. wracalem, rowniez prowadzac,
Mazda 6 2.0 diesel. auto niby lepsze niz golf, wieksze, bardziej
komfortowe. ale moim zdaniem wyciszenie do kitu i spalanie tez za
duze. w golfie mozna zejsc spokojnie do 5/100, a w mazdzie 7/100 to
jest dobry wynik.
abstrahujac juz od tego spalania, to w trasie lepiej sie dieselem
jezdzi niz benzyna. tyle,ze pozniej wsiadlem w moje cudo w miescie i
dobre wrazenie sie skonczylo.
chyba nie dane mi bedzie kupic diesela:):)
Obserwuj wątek
    • wowo5 Re: golf V, mazda 6 i moje cudo:) 19.06.08, 05:00
      Rzeczywiscie cos spore te spalanie w Mazdzie jak na diesla. Moze
      sobie zaszalales. Moja TL przy spokojnej jezdzie na autostradzie
      potrafi zejsc do 8L/100km, a to przeciez 258KM i V6 i benzyna.
      • margotje Wowo 19.06.08, 07:22
        258 KM......to czym Ty jeździsz? Rakieta naziemna? :))))
        • strongwaz dobra droga? 19.06.08, 08:36
          tzn że te nieroby zasrane zrobili wreszcie droge ostrołęka- łomza?
          We wtorek lece do szczytna, daawno tą droga nie jechałem b. jestem
          ciekaw czy nasze asy coś wyremontowały. Na szczęście bede jechał w
          nocy bo przed 6 rano musze być na miejscu.
          • computerland1 Re: dobra droga? 19.06.08, 10:11
            no wlasnie nie szalalem. caly czas 100-110, w miejscowosciach 60. i
            kolega mowi, ze mniej niz 7,5 sie nie da.
            ostroleka - lomza? troche chyba robot jeszcze bylo, nie pamietam:)
        • wowo5 Re: Wowo 20.06.08, 02:25
          > 258 KM......to czym Ty jeździsz? Rakieta naziemna? :))))
          Acura TL, a z rakiety nic w niej nie ma. W sam raz do statecznego
          przemieszczania sie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka