Dodaj do ulubionych

Nowa Tigra

23.10.03, 13:54
Specjalnie dla Beaty;)

Ma mieć sztywny, składany dach, jak 206 CC. Zbudowana na płycie Corsy.
Silniki: 1.6 102 KM, 1.8 125 KM, 1.6T 175 KM. Premiera już latem. Opel mówi,
że samochód jest przeznaczony dla kobiet w wieku 25-35 lat. Czy Beata mieści
się w tym przedziale?;)


Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • betty-bt Re: Nowa Tigra 23.10.03, 14:28
      gdyby beata byla kobieta, to by sie miescila (27). o ta tigre chodzi?

      www.autobild.de/suche/artikel.php?artikel_id=4119#
      • betty-bt Re: Nowa Tigra 23.10.03, 14:34
        na dole (w linku, ktory podalam) jest nawet video-clip, jak tigra roadster
        ladnie jezdzi ;)
        sliczna jest!
    • sherlock_holmes Re: Nowa Tigra 23.10.03, 22:01
      greenblack napisał:

      > Specjalnie dla Beaty;)
      >
      > Ma mieć sztywny, składany dach, jak 206 CC. Zbudowana na płycie Corsy.
      > Silniki: 1.6 102 KM, 1.8 125 KM, 1.6T 175 KM. Premiera już latem. Opel mówi,
      > że samochód jest przeznaczony dla kobiet w wieku 25-35 lat. Czy Beata mieści
      > się w tym przedziale?;)
      >

      No nie, zalamujesz mnie Greenblacku. Przeciez dzentelmen nie pyta kobiety o
      wiek. Zapomniales o tym? Bo o innej mozliwosci nawet nie chce myslec :-PPP

      >
      > Pozdrawiam
      >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka