21.07.09, 13:48
No tluka sie rowno. Przyjechali kibole, pachnie mi to rozroba.
Najciekawsze jest to ze im bardziej pojada chamowa, tym bardziej
straca szanse na jakiekolwiek porozumienie, itp. Po prostu
potwierdzaja slusznosc sprzatania tego balaganu
Obserwuj wątek
    • typson Re: KDT... 21.07.09, 13:54
      czlowiek w czerwonym moim idolem jest

      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80269,6842420.html?i=2
    • tomek854 Re: KDT... 21.07.09, 13:55
      Jaki koleżka w czerwonym?

      A tak na marginesie: liczą na PiS, że PiS wykorzysta to do walki z Gronkiewicz
      Waltz i PO a potem dojdzie do władzy i im to wynagrodzi...

      Zapomnieli tylko kto spuścił manto pikietującym pielęgniarkom.

      A w ogóle mi to się autentycznie rzygać chce jak widzę to menelie i chuliganerię
      jak sobie "Rotą" i innymi patriotycznymi tekstami mordy wyciera. Nie żebym był
      jakimś patriotą specjalnym, ale to jest po prostu żenada.
      • typson Re: KDT... 21.07.09, 13:58
        juz poprawilem linka
        • wiktor_l Re: KDT... 21.07.09, 14:08
          Dzicz niemożliwa.
          Jeszcze "kibice" Legii, którzy tradycyjnie pracują na zwierzęcy image.
        • tomek854 Re: KDT... 21.07.09, 14:10
          A, no tak, ale "koleżka w czerwonym" się dopiero pokazuje po kliknięciu na
          zdjęcie bo wcześniej są tylko ochroniarze i baba w różowej sukience z białą
          torebką.
          • typson Re: KDT... 21.07.09, 14:12
            bo zmieniaja kolejnosc zdjec w galerii...
    • emes-nju Re: KDT... 21.07.09, 14:11
      typson napisał:

      > Najciekawsze jest to ze im bardziej pojada chamowa, tym bardziej
      > straca szanse na jakiekolwiek porozumienie

      Ale o jakim porozumieniu mowa? Z tego, co czytalem, kupcy z KDT nie
      chca porozumien - oni po prostu chca zostac tu, gdzie sa (nie dziwie
      im sie).
    • tomek854 Re: KDT... 21.07.09, 14:25
      A tak swoją drogą.

      Kupcy z wrocławskiego placu Wolności dali radę dogadać się z miastem i do dziś z
      powodzeniem handlują przy ulicy Zielińskiego.

      https://wroclaw.hydral.com.pl/42924,foto.html

      Fakt, piękne to nie jest, ale zawiązali spółdzielnię i planują wybudowac w tym
      miejscu dom handlowy z prawdziwego zdarzenia.

      Kupcy z namiotu cyrkowego na pl. Grunwaldzkim też sie wzięli do kupy i zbudowali
      sobie przyzwoitą Halę przy Komandorskiej:
      https://wroclaw.hydral.com.pl/foto/89/89268.jpg

      Ci co się najbardziej pluli i protestowali i gardłowali co to im się nie należy
      skończyli w końcu po sąsiedzku do Areny z ręką w nocniku: plac próbował
      konkurować z Areną, ale kto pójdzie brodzić po kolana w błocie między
      zardzewiałymi szczękami jak może kupować w Arenie?

      Nie rozumiem, dlaczego nie można się było dogadać.

      Wiem, że w Warszawie cięzko o grunta w centrum miasta, szczególnie z tymi
      nieuregulowanymi sprawami własnościowymi, ale jak przykład Areny pokazuje nowe
      centrum handlowe wcale w centrum miasta być nie musi...
    • typson Re: KDT... 21.07.09, 17:51
      przechodziłem teraz, troche dziwny widok, kupa ludzi, szeregi policjantów w
      zbrojach i z tarczami. Duzo podpitych burakow. Ciesze sie, ze wreszcie bedzie
      tam spokoj
      • franek-b Re: KDT... 21.07.09, 17:56
        > przechodziłem teraz, troche dziwny widok, kupa ludzi, szeregi policjantów w
        > zbrojach i z tarczami. Duzo podpitych burakow. Ciesze sie, ze wreszcie bedzie
        > tam spokoj

        Jak to u nas.. czyli szantaż emocjonalny. Rano jak włączyłem tv to jakiś facet z KDT latał i krzyczał, że gazują małe dzieci. Tylk od razu pomyślałem sobie, jakim trzeb być debilem by przyprowadzić w takie miejsce dziecko!
        Rozumiem rozpacz tych ludzi, ale nie sądzę, by można było szantażować całe miasto tylko dlatego, że szkoda ich stanowisk handlowych.
        • sven_b Re: KDT... 21.07.09, 18:06
          > Jak to u nas.. czyli szantaż emocjonalny. Rano jak włączyłem tv to jakiś facet
          > z KDT latał i krzyczał, że gazują małe dzieci. Tylk od razu pomyślałem sobie, j
          > akim trzeb być debilem by przyprowadzić w takie miejsce dziecko!

          Hipokryzja aż szczypie w oczy. Spodziewli się szturmu i liczyli na odstąpienie
          ze wzgl. na dzieci. Część dzieci z poniedziałku na wtorek tam spała (!) a to juz
          świadczy o premedytacji i totalnym odmóżdżeniu.
          • franek-b Re: KDT... 21.07.09, 18:12

            > Hipokryzja aż szczypie w oczy. Spodziewli się szturmu i liczyli na odstąpienie
            > ze wzgl. na dzieci. Część dzieci z poniedziałku na wtorek tam spała (!) a to ju
            > z
            > świadczy o premedytacji i totalnym odmóżdżeniu.

            Ciebie szczypie, mnie szczypie... ale dla części ludzi będzie jaki ten tusk jest beee, gestapo i walka z własnym narodem. Chyba tylko ze względu na wakacje, nie ma tam tłumu pisowców śpiewających rotę i rozdających startery wRodzinie mobile.
            • typson Re: KDT... 21.07.09, 18:30
              > Ciebie szczypie, mnie szczypie... ale dla części ludzi będzie jaki ten tusk jes
              > t beee, gestapo i walka z własnym narodem.

              widze, ze sie przejąłeś częścią komentarzy :D
              zupełnie niepotrzebnie
              • franek-b Re: KDT... 21.07.09, 18:39
                > widze, ze sie przejąłeś częścią komentarzy :D
                > zupełnie niepotrzebnie

                ale ja ich nie czytałem:-))) poważnie! nie trzeba być geniuszem by domyslic się co gawiedź powie
    • typson Mój idol 21.07.09, 18:32
      https://img24.imageshack.us/img24/1549/gamon.jpg
      Mój idol, Spike w ustach, barierka w ręku, aparycja bezcenna
      • typson Re: Mój idol 21.07.09, 18:32
        i do tego karmazynowy obów :D
        • typson Re: Mój idol 21.07.09, 18:33
          > obów

          coś mi parser siada, sorry
        • tomek854 Re: Mój idol 21.07.09, 21:16
          i podwinięte nogawki dżinsów :-)
      • sven_b Re: Mój idol 21.07.09, 19:04
        > Mój idol, Spike w ustach, barierka w ręku, aparycja bezcenna

        Ha ha. Ubierał się tam czy jak?
        :)
      • frax1 Re: Mój idol 21.07.09, 23:12
        https://img299.imageshack.us/img299/9210/z6845943x.jpg
        :)
        • typson Re: Mój idol 21.07.09, 23:18
          ojojojoj,

          to on czy ona?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka