anusia_magda
15.12.09, 10:41
Jak w nagłówku. Mam plamienia przed @. Biorę na to Duphaston w II
cz. cyklu. Do tej pory zrobiłam badania hormonalne w 7dc i tylko
prolaktyna wyszła ponad normę ( 31) co by tłumaczyło chyba te
plamienia oraz za niski progesteron w IIcz. Obecnie czekam na wynik
prolaktyny i progesteronu zrobionych w 7 dniu fazy lutealnej. Dodam
że lek. stwierdził za każdym razem po monitoringu owulację. I teraz
zastanawim się czy jednak ta za wysoka prolaktyna nie upośledza w
jakiś sposób mojego cyklu ( jajeczka, ciałka żółtego, nie wiem czego
jeszcze)skoro nie mogę zaciążyć?CZy powinnam jednak zbijać
prolaktynę jeśli okaże się dalej podwyższona? Może lek. ziołowymi?
CO myślicie? (mam dość uciążliwe PMS-y)