kasiaiklaudia8309
23.02.11, 21:44
Martwię się ponieważ od jakiegoś czasu obserwuję plamienie po miesiączce. Okres u mnie trwa ok.4-5 dni dość silnego krwawienia a potem aż do ok.12 dnia cyklu obserwuje podbarwioną brązowawą różowawą wydzielinę. Wiem, że mam podwyższona prolaktynę do górnej granicy normy (nie opadła po porodzie-córkę urodziłam 1,5 roku temu) i małą nadżerkę. W grudniu miałam poronienie samoistne bez zabiegu (przyczyna nieznana).
Staramy sie o trzecie dziecko. Martwię się czy takie plamienie po miesiączce może oznaczać coś złego.