ewulka303 17.10.03, 18:38 Na emamie pisłyście o programie Ovusoft. Czy istnieje polska lub niemeicka wersja tego (lub podobnego)programu? (Niestety angielski jest mi obcy) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
praktycznyprzewodnik Re: Program komputerowy? 03.01.04, 14:25 Jest jakis program (płatny) "tylko dla pan".Po polsku. Odpowiedz Link
spatrycja Re: Program komputerowy? 19.05.04, 16:46 Halo o jakim programie mowicie?Do czego sluzy?Jesli do pomiaru temp. to poszukalam taki polski moze sie przyda student.uci.agh.edu.pl/~twojcik/nmpr/ Odpowiedz Link
chyraski Polecam www.CTLife.com.pl 13.10.04, 16:47 Zaglądnij pod www.ctlife.com.pl to polski program automatycznie interpretujący wg wszystkich znanych reguł NPR Odpowiedz Link
www.npr.prolife.pl Re: Program komputerowy? 17.10.04, 19:53 Kilka uwag dotyczących obserwacji. Nie korzystaj z automatycznego wyznaczania dni płodnych i niepłodnych. Zapisuj wyniki obserwacji na karcie: www.npr.prolife.pl/karta_obserw.pdf Zasady obserwacji ptc znajdziesz na stronie: www.npr.prolife.pl/ptc.htm Zasady obserwacji objawu śluzu znajdziesz na stronie: www.npr.prolife.pl/sluz.htm Na stronach o npr: www.npr.prolife.pl znajdziesz mój adres. Napisz, gdy tylko będziesz w potrzebie. Pozdrawiam Dariusz Kłeczek Odpowiedz Link
kathrin78 Re: Program komputerowy? 25.10.04, 10:41 Istnieje wersja niemiecka. Sama używam angielskiej i bardzo polecam. Odpowiedz Link
artus1231 Re: Program komputerowy? 25.10.04, 14:08 Czyli to komputer decyduje, kiedy macie współżyć? A co ze słynną rzekomą humanizacją małżeńskiego seksu przez NPR, opiewaną m.in. przez portale, do których linki są podane na stronie głównej tego wątku? Odpowiedz Link
zamia1 Re: Program komputerowy? 25.10.04, 16:13 artus1231 napisał: > Czyli to komputer decyduje, kiedy macie współżyć? Przecież sami decydujemy. Komputer to narzędzie, jak termometr. Nie decyduje, kiedy MACIE współżyć, ułatwia wskazanie czasu, w którym MOŻECIE to robić. > A co ze słynną rzekomą humanizacją małżeńskiego seksu przez NPR, opiewaną m.in. przez portale, do których linki są podane na stronie głównej tego wątku? Nic. Przecież to nie z komputerem współżyjesz ;-) Pozdrawiam. Odpowiedz Link
irst Re: Program komputerowy? 30.10.04, 23:01 Do czego potrzebujesz komputera? Czy do upewnienia się, że dobrze rozumiesz reguły interpretacji objawów zapisanych na karcie? Jeśli tak i opierasz się na regułach Roetzera (INER, LMM) to kup za 4zł "Ćwiczenia" wydane przez LMM, zeszyt z zinterpretowanymi 24 kartami wraz zdodatkowymi uwagami i poczujesz się pewniej. Jeśli chcesz znaleźć je to wpisz do GOOGLA: ćwiczenia rodzinna. Wiele dobrego. Odpowiedz Link