Dodaj do ulubionych

ANDREAS*** Hurghada

15.07.04, 07:35
Tak byłam z Ateny w Andreasie i trochę się obawiałam po opiniach ludzi o
hotelach trzygwiazdkowych; ale naprawdę jest spoko; jedzonko ok; obsługa
hotelu przemiła; a hotelik czysty i schludny;wszystkie pokoje maja balkony;
ale z lodówkami i tv były kłopoty tyle że nie była to wina hotelu (ja swoja
lodowke i tv wyegzekwowałam bez problmu) tylko wina Ateny i tyl; jak
pierwszego dnia poprosiłam rezydentkę o pomoc to mnie olała; tzn poszła
zapytać i powiedziała; ze nie maja i juzsad(((
jeżeli chodzi o plaze to jst malutka; ale raczej pełna miejsca
leżącego;parasoli raczej nie bierz; wkoło pełno słomianych smile))
Jeżeli chodzi o linie AMC; to był mój pierwszy lot w życiu i naprawdę jestem
bardzo zadowolona ; obsługa przemiła; zaraz się ze mną skumplowali - i nawet
później zaprosili w Hurghadzie na kilka imprez mnie i moich znajomych;
jedzenie w samolocie też całkiem spoko; a lot spokojny i start i lądowanie
ok; zresztą z okazji znao\joności powrót spędziłam w kabinie pilotó i
patrzyłam na świat prze wielkie okna smile))))))))
Pozdrawiam
Zakochana w Egipcie Malina smile))))))
Obserwuj wątek
    • egipt-hotele Re: ANDREAS*** Hurghada 19.07.04, 08:06
      Hotel jest całkiem spoko.

      Chłopaki codziennie sprzątają, także jest czysto. Zostaw 1LE (60gr) na łóżku to
      ułożą ręcznik w fajne figury (łabędzie, ośmiornica itd.)

      W pokojach jest lodówka, TV (bez polskiego programu), klima, telefon.

      Obsługa bardzo miła. Szczególnie lubią małe dziewczynki (tyczy sie wszystkich
      egipcjan).

      Jedzenie też jest spoko. Jeśli weźmiecie sobie jakiś prowiant ze śniadania do
      pokoju to powinno wystarczyć do obiado-kolacji. Napoje do śniadania są gratis
      (kawa, herbata, mleko i napój pomarańczowy). Na początku mieliśmy obiekcje co
      do napoju pomarańczowego, ale można go pić bez obaw. Do kolacji napoje są
      płatne (CocaCola, fanta, sprite - 3LE za 0,33l, mineralna jeszcze tańsza, piwo
      od 6 albo 8LE do 10LE - Stella i Sakara). Turyści z 4,5* hoteli mówili, że
      sprawdzali im torby przy recepcji. Jak ktoś wnosił wodę to konfiskowali. W
      Andreasie wnosząc wodę w ręce nikt nic Ci nie powie.

      Plaża... nie jest najszczęśliwsza ale da się wytrzymać, wejście do morza lepsze
      niż z hotelu Roma (opłata za plaże w Romie 20LE -osoba).
      Morze jest naprawdę rewelacyjne!!! 5-15m od plarzy rybki jak z bajki "Gdzie
      jest Nemo". Na wysokości końca "mola" po jego prawej stronie widok jak z
      początku tej bajki (Nemo pływa z rodzicami w jakichś włosach).
    • egipt-hotele Re: ANDREAS*** Hurghada 23.07.04, 08:34
      Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. Przytulny, czysty, niewielki hotelik naprawdę
      godny polecenia. Pokoje hotelowe dziennie sprzątane, wyposażone (przynajmniej
      nasz taki był) w TV, lodówkę, telefon, klimatyzację (wszystko sprawne)
      Karaluchów nie stwierdzono w sumie 3 mróweczki ubiłem (pokój na parterze).
      Wyżywienie o.k. chociaż mi egipskie jedzenie ogólnie nie podchodziło. Na
      śniadanie dzienne to samo, wybór był więc można było sobie urozmaicać, do tego
      darmowy sok pomarańczowy, mleko, kawa, herbata. Kolacje dobre tylko mało
      podawali owoców, napoje płatne (cola 3 LE) Obsługa hotelu bardzo uprzejma i
      miła, chociaż bywało, że kobiety z leksza olewano (recepcja)
      Basen ładny, czysty a wielkość w zupełności wystarczająca. Do plaży trzeba
      przejść ok. 100m przez ulice. Praktycznie można korzystać z 4 plaż. My
      chodziliśmy na plaże hotelu Moon Valley (chyba najładniejsza z nich), trzeba w
      recepcji Andreasa poprosić o karty wstępu na tą plażę chociaż i bez niej czasem
      nas wpuszczali tylko kupiło się cole (7LE) i można było siedzieć cały dzień.
      Uprzedzam, że przed wejściem bardzo sprawdzają torby tzn. co się wnosi na
      plaże, nie można wnosić własnych napoi (chociaż idzie się dogadać ), jest tam
      barek z napojami i jedzeniem (polecam pizze 22 LE)
      Dużym plusem hotelu jest jego położenie, leży przy samym centrum więc nie jest
      za głośno a do centrum parę kroków. Jedzenie, napoje można wnosić do hotelu
      spokojnie nikt tego nie sprawdza.
      Hotel jak najbardziej POLECAM!
    • egipt-hotele Re: ANDREAS*** Hurghada 23.08.04, 08:40
      Hotelik spoko, niczego sobie!!!
      W pokojach czysto, klima dziala, telewizory z pilotem, sprzatne codzienie.
      Przemila obsluga, pozdrowienia dla Nupiego!!!
      Jedzenie bardzo dobre, chociaz czesto jajk serwuja. My zylismy tylko
      praktycznie na jedzeniu hotleowym (nie liczac czasu kiedy bylismy na
      wycieczkach fakultaywnych z Sonia - goraco polecam) i jedzenie to nam
      wystaczalo. Rano serwowany jest napoj pomaranczowy, wieczorem nie ma napojow
      trzeba plicic za napoj, bo nie mozna walsych wnosic. Butelak 1,5 litrowa wody
      kosztuje 3 funty, tylke samo co 0,33 fanty badz coli. Napoje dobrze schlodzone.
      Hotel posiada basen i bar z bilaredm. podaje linka do oficjalnej strony hotelu.
      andreashotel.com/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka