Tak byłam z Ateny w Andreasie i trochę się obawiałam po opiniach ludzi o
hotelach trzygwiazdkowych; ale naprawdę jest spoko; jedzonko ok; obsługa
hotelu przemiła; a hotelik czysty i schludny;wszystkie pokoje maja balkony;
ale z lodówkami i tv były kłopoty tyle że nie była to wina hotelu (ja swoja
lodowke i tv wyegzekwowałam bez problmu) tylko wina Ateny i tyl; jak
pierwszego dnia poprosiłam rezydentkę o pomoc to mnie olała; tzn poszła
zapytać i powiedziała; ze nie maja i juz

(((
jeżeli chodzi o plaze to jst malutka; ale raczej pełna miejsca
leżącego;parasoli raczej nie bierz; wkoło pełno słomianych

))
Jeżeli chodzi o linie AMC; to był mój pierwszy lot w życiu i naprawdę jestem
bardzo zadowolona ; obsługa przemiła; zaraz się ze mną skumplowali - i nawet
później zaprosili w Hurghadzie na kilka imprez mnie i moich znajomych;
jedzenie w samolocie też całkiem spoko; a lot spokojny i start i lądowanie
ok; zresztą z okazji znao\joności powrót spędziłam w kabinie pilotó i
patrzyłam na świat prze wielkie okna

))))))))
Pozdrawiam
Zakochana w Egipcie Malina

))))))