Gość: kaszanka
IP: 212.244.224.*
14.07.04, 12:19
mam pytanie, mam zamiar wreszcie obejrzec sobie ten kultowy serial i
sciagnelam z kaazy pilot i po obejrzeniu mam watpliwosci czy to aby nie byla
ta wersja kinowa "ogniu krocz za mna", konczy sie tym ze w jakiejs piwnicy w
szpitalu znajduja w koncu boba, ktory niby zabil laure i na koncu jest
jeszcze scenka z karlem i dorosla laura. ktos sie orientuje?