Dodaj do ulubionych

twin peaks

IP: 212.244.224.* 14.07.04, 12:19
mam pytanie, mam zamiar wreszcie obejrzec sobie ten kultowy serial i
sciagnelam z kaazy pilot i po obejrzeniu mam watpliwosci czy to aby nie byla
ta wersja kinowa "ogniu krocz za mna", konczy sie tym ze w jakiejs piwnicy w
szpitalu znajduja w koncu boba, ktory niby zabil laure i na koncu jest
jeszcze scenka z karlem i dorosla laura. ktos sie orientuje?
Obserwuj wątek
    • yawokim Re: twin peaks 14.07.04, 15:29
      he he

      to tzw 'pilot europejski'- jak by nie powstal serial /zalezalo od przyjecia
      oryginalnego pilota u publicznosci amerykanskiej/ ten mial byc rozpowszechniany
      jako kolejny pelny metraz lyncha ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka