Dodaj do ulubionych

"Spacer po linie" i "Capote" w weekend w kinach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 10:00
Capote - bardzo dobry! Chociaż film jest bardzo oszczędny, bez efektów
specjalnych i wielkiego tempa - wciąga bardzo mocno. Zadbano o wszelkie
szczegóły z lat 60-tych: moda, przedmioty itd. Można przez chwilę poczuc sie
jak w 1960 roku ;-)
Obserwuj wątek
    • scofield Capote bardzo dobry 17.02.06, 18:34
      "Spaceru..." jeszcze nie widziałem tak samo jak "Brookeback Mountain", ale po
      obejrzeniu "Monachium", "Capote" i "Good Night And Good Luck" ten drugi jest
      moim faworytem do oskara za najlepszy film. Jego zasadniczą wadą jest naprawdę
      to, że jest trochę za krótki i ze względu na oszczędność taśmy nie starczyło
      czasu na szersze pokazanie Trumana Capote jako człowieka. Za to naprawdę
      świetnie zagrał go Philip S. Hoffman, który obok równie wyśmienitego Davida
      Straitharna (Edwarda Murrowa z "Good Night And Good Luck") jest moim faworytem
      do oskara za aktorstwo.
      Na koniec chciałbym tylko szczerze polecić wszystkim dziennikarzom i ich szefom
      film "Good Night And Good Luck", gdyż mimo, że troche przegadany, to w polskich
      warunkach staje się niezwykle aktualny. Krótko mówiąc kodeks etyczny
      dziennikarza.
      • Gość: gosc LA Re: Capote bardzo dobry IP: *.hrl.com 18.02.06, 00:46
        BrokeBack Mountain to film wybitny, niestety nie ogladalem tych dwoch wymienionych
        ale BB Mountain to pewny OSCAR za obraz. Tytul jest od gory w Wyoming, ktora
        przypomina jakby przetracone plecy, ale to jset fikcja, nikt tej gory tak nikt
        nie nazwal oprocz rezysera.wspolczesna historia Romeo i Julii , swietne kolory
        za filtrow, kapitalnie pokazana prowincja Ameryki. film trzeba zobaczyc
    • kubissimo Re: "Spacer po linie" i "Capote" w weekend w kina 18.02.06, 01:07
      wlasnie wrocilem ze SPACERU PO LINIE, ktory rownie dobrze moglby sie nazywac
      RAY 2, bo ma baaaaardzo duzo punktow wspolnych z zeszloroczna biografia Ray'a
      Charlesa
      mila niespodzianka jest Reese Witherspoon, no i piosenki spiewane przez nia i
      Phoenixa. reszta to sztampowa produkcja
      • onioni Re: "Spacer po linie" i "Capote" w weekend w kina 18.02.06, 21:41
        mimo wszystko lepszy od Ja wam pokazę, który ma 10x wieszą widownię.
        Na spacerze było 30 os. a sala obok pękała w szwach, jakies oblęzenie
        wrećz :))))


        pzdr
        zobacz.glt.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka