Gość: taratata
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.02.06, 10:00
Capote - bardzo dobry! Chociaż film jest bardzo oszczędny, bez efektów
specjalnych i wielkiego tempa - wciąga bardzo mocno. Zadbano o wszelkie
szczegóły z lat 60-tych: moda, przedmioty itd. Można przez chwilę poczuc sie
jak w 1960 roku ;-)