Dodaj do ulubionych

wazektomia...

03.12.12, 08:10
gdzie i za ile??
jak to wygląda za granicą??
dużo o tym na necie, ale wolę relację z pierwszej rękiwink
--
Sebastian 01.09.2000
Julia 17.03.2010
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: wazektomia... 04.12.12, 20:57
      wiem, że gdzieś w toruniu robią wazektomię, a gdzieś w czechach podwiązanie jajowodów.
      ale gdzie, co i jak, to nie wiem na pewno, ani tez nie przetestowałam osobiście.
      czyli wiem, że nic nie wiem.
      --
      http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
          • magnes.agnes Re: wazektomia... 10.01.13, 16:40
            małż po zabiegu, w toruniu.
            zadowolonysmile
            w sumie dużo więcej stresu przed zabiegiem, niż to warte- to komentarz męża. denerwowaliśmy się zabiegiem, wiadomo, jak to przed nieznanym.
            po zabiegu oszczędzał się fizycznie kilka dni, pobolewał trochę dłużej. dwa tygodnie po, jeszcze lekki dyskomfort 'w jajkach', ale to kwestia czasu.
            a ja jestem mega zadowolona- żadnych tabletek, żadnej spirali i zero stresu (za kilka tygodniwink)
            --
            Sebastian 01.09.2000
            Julia 17.03.2010
              • katja_24 Re: wazektomia... 16.04.13, 17:09
                jest jeszcze jeden lekarz, wykonuje zabiegi gdzies na poludniu: katowice? krakow? Wystarczy wpisac w googla. O tyle lepszy od tego z Torunia, ze nie ma zadnych dziwnych kryteriow(wiek, stosowna ilosc posiadanego przychowku). Bardzo polecany na necie, na "kafeterii" jest o nim caly watek na kilkadziesiat stron. A na stronie kliniki zdjecia z zabiegu wink Ja nie ogladalam, ale malz i owszem. I nie zszedl na zawal, wiec nie moze byc zle.
                --
                https://www.beruska8.cz/smajlici/3D2/22.gif
                "To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" J. Carroll
    • barwaldi Re: wazektomia... 09.03.13, 17:21
      Jest klinika w Toruniu. Ale od kiedy wazektomia stała się ubezpłodnieniem odwracalnym, nie podpada pod Kodeks Karny. Może to zrobić kazdy chirurg. Zabieg trwa max.20 minut. znieczulenie miejscowe. Drobiazg. Nie ma się czym denerwować. A jaki później komfort psychczny, szczególnie dla kobiety.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka