hrabalek
28.08.04, 15:20
Wpadły mi dziś w ręce przez przypadek- dwie książki w/w autora,jedna z nich
pt."Wygnanie"-wydana w 1957 roku oraz drugą-tegoż autora" Brzydka
księżniczka"wydana w 1961r.Ekipa remontowa chciała je wyrzucić na śmieci
czyszcząc opuszczone mieszkanie. Czy ktoś słyszał coś na temat Feuchtwangera
a przede wszystkim czy czytał?