poetkam 15.07.08, 23:06 Proszę Was o trzymanie za mnie kciuków w czwartek, mam bowiem rozprawę rozwodową... Już umieram ze strachu...Trzęsę się...Próbuję się czymś zająć, ale kiepsko mi to wychodzi...Boję się, że zemdleję przed wysokim sądem ze strachu Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ka_an Re: Kolejna prośba... 15.07.08, 23:12 Wysoki sąd wcale nie jest taki wysoki, nie masz czego się bać. Dasz sobie radę, silna i odważna z Ciebie dziewczyna. Powodzenia Odpowiedz Link
poetkam Re: Kolejna prośba... 15.07.08, 23:20 Dziękuję, Ka_an Nie jestem taka silna jestem krucha i delikatna.... Odpowiedz Link
veritas8 Re: Kolejna prośba... 16.07.08, 09:11 Rękami i nogami podpisuję się, poetko, pod stwierdzeniem, że silne z ciebie stworzenie i dzielne. Rozprawa rozwodowa zawsze jest przykrym przeżyciem (często to słyszę od znajowych, krórym się nie powiodło w małżeństwie), ale Ty przecież gorsze rzeczy przeżyłaś, więc jesteś zahartowana. Ciesz się, że pozbędziesz się człowieka, który w Twoim i tak niełatwym życiu był źródłem wiecznego stresu. Chłop z wozu, koniom lżej Zobaczysz. Trzymam kciuki! Odpowiedz Link
kajka68 Re: Kolejna prośba... 16.07.08, 07:26 ciepłe myśli,pozytywną energię,tulisie i kciuki ...pełen zestaw specjalnie dla ciebie gfotowy na czwartek... Odpowiedz Link
matrioszka42 Re: Kolejna prośba... 16.07.08, 08:42 Też będę trzymać. Myśl, że walczysz nie tylko o siebie ale również o normalne życie córki. Znając Twój stosunek do Dziecka to powinno Cię najbardziej wzmocnić. Wesprzyj się na tych którym na Tobie zależy. Myśl o celu a nie o drodze, która do niego prowadzi. Odpowiedz Link
poetkam :) 17.07.08, 15:20 I już jestem po rozwodzie...Pierwsza rozprawa i jestem rozwódką. Dziwne uczucie... Dziękuję za solidne wsparcie. Całusy. Jadę na wakacje. Jeszcze tylko egzamin na mianowanego.... Odpowiedz Link
kajka68 Re: :) 17.07.08, 16:38 jeju..jak to mozliwe jedbna rozprawa i już?ale przede wszystkim gratulacvje i powodzenia ..na nowej drodze zycia;Dbuziaki Odpowiedz Link
poetkam Re: :) 17.07.08, 16:44 Zatajenie choroby psychicznej przed ślubem- powód nr 1 dla sądu. Egzamin na mianowanie 6 sierpień. Odpowiedz Link
planasana Re: :) 17.07.08, 19:42 Ciesze sie, ze juz masz to za soba i ze tak gladko poszlo. Trzymam kciuki za egzamin. Odpowiedz Link
beatrix-kiddo Re: :) 18.07.08, 07:46 Dobrze, że po wszystkim Za egzamin kciuki będę trzymać wirtualnie - będę wtedy na urlopie. Zdasz na pewno! Odpowiedz Link