Dodaj do ulubionych

Kolejna prośba...

15.07.08, 23:06
Proszę Was o trzymanie za mnie kciuków w czwartek, mam bowiem rozprawę
rozwodową... Już umieram ze strachu...Trzęsę się...Próbuję się czymś zająć,
ale kiepsko mi to wychodzi...Boję się, że zemdleję przed wysokim sądem ze
strachu crying
Obserwuj wątek
    • ka_an Re: Kolejna prośba... 15.07.08, 23:12
      Wysoki sąd wcale nie jest taki wysoki, nie masz czego się bać. Dasz
      sobie radę, silna i odważna z Ciebie dziewczyna. Powodzenia smile
      • poetkam Re: Kolejna prośba... 15.07.08, 23:20
        Dziękuję, Ka_ansmile
        Nie jestem taka silna sad jestem krucha i delikatna....
      • veritas8 Re: Kolejna prośba... 16.07.08, 09:11
        Rękami i nogami podpisuję się, poetko, pod stwierdzeniem, że silne z
        ciebie stworzenie i dzielne. Rozprawa rozwodowa zawsze jest przykrym
        przeżyciem (często to słyszę od znajowych, krórym się nie powiodło w
        małżeństwie), ale Ty przecież gorsze rzeczy przeżyłaś, więc jesteś
        zahartowana.

        Ciesz się, że pozbędziesz się człowieka, który w Twoim i tak
        niełatwym życiu był źródłem wiecznego stresu. Chłop z wozu, koniom
        lżejsmilesmile Zobaczysz.

        Trzymam kciuki!
    • i_am_the_army Re: Kolejna prośba... 15.07.08, 23:55
      TRZYMAM KCIUKI!
    • beatrix-kiddo Re: Kolejna prośba... 16.07.08, 06:34
      Masz to u mnie, to jasne.
      • kajka68 Re: Kolejna prośba... 16.07.08, 07:26
        ciepłe myśli,pozytywną energię,tulisie i kciuki ...pełen zestaw specjalnie dla
        ciebie gfotowy na czwartek...
    • matrioszka42 Re: Kolejna prośba... 16.07.08, 08:42
      Też będę trzymać. Myśl, że walczysz nie tylko o siebie ale również o normalne życie córki. Znając Twój stosunek do Dziecka to powinno Cię najbardziej wzmocnić. Wesprzyj się na tych którym na Tobie zależy. Myśl o celu a nie o drodze, która do niego prowadzi.
      • poetkam Re: Kolejna prośba... 16.07.08, 09:33
        Dziękuję Wam, kochane dziewczyny...
    • poetkam :) 17.07.08, 15:20
      I już jestem po rozwodzie...Pierwsza rozprawa i jestem rozwódką. Dziwne uczucie...
      Dziękuję za solidne wsparcie. Całusy.
      Jadę na wakacje.
      Jeszcze tylko egzamin na mianowanego....
      • kajka68 Re: :) 17.07.08, 16:38
        jeju..jak to mozliwe jedbna rozprawa i już?ale przede wszystkim gratulacvje i
        powodzenia ..na nowej drodze zycia;Dbuziakismile
      • kajka68 Re: :) 17.07.08, 16:38
        kiedy masz ten egzamin?
        • poetkam Re: :) 17.07.08, 16:44
          Zatajenie choroby psychicznej przed ślubem- powód nr 1 dla sądu.
          Egzamin na mianowanie 6 sierpień.
          • planasana Re: :) 17.07.08, 19:42
            Ciesze sie, ze juz masz to za soba i ze tak gladko poszlo. Trzymam kciuki za
            egzamin.
            • kajka68 Re: :) 18.07.08, 07:41
              i wszystko jasne;D
      • beatrix-kiddo Re: :) 18.07.08, 07:46
        Dobrze, że po wszystkim smile
        Za egzamin kciuki będę trzymać wirtualnie - będę wtedy na urlopie. Zdasz na pewno!
        • poetkam Re: :) 19.07.08, 13:22
          Dziękuję, dziewczynki smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka