nombrilek
15.02.08, 10:46
że urodziłyscie wcześciaczki? Sama jestem obecnie w 27tc i mam
bardzo skrócona szyjke, byłam tez w szpitalu z powodu krwawień na
początku i cały czas ise boje ile donosze.
chciałabym wiedziec co u Was spowodowało przedwczesny poród?