Dodaj do ulubionych

Do katrin137

28.02.08, 15:47
Rehabilitant ze szpitala w Zabrzu (p. Marcin) prosił żebyś do niego
zadzwoniła. A tak ode mnie to super, że jesteście już w domku, nam to chyba
nie jest pisane.
Pozdrawiam
Monika
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka