monia721 28.02.08, 15:47 Rehabilitant ze szpitala w Zabrzu (p. Marcin) prosił żebyś do niego zadzwoniła. A tak ode mnie to super, że jesteście już w domku, nam to chyba nie jest pisane. Pozdrawiam Monika Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj