IP: *.master.pl / *.master.pl 03.03.05, 13:06
witam.Jaki jest czas oczekiwania na dowód osobisty?? ile czasu czeka się na
egzamin (tz.jak ide się zapisać na egzamin to jak odległe są wolne terminy
egzaminu??)??, i jak będe zdawał egzamin na mieście to ile się czasu po nim
jeździ?? Pozdro dla wszystkich kierowców i przyszłych rajdowców :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: mija Re: jaki czas IP: *.76.classcom.pl 03.03.05, 16:38
      napisze z wlasnych doswiadczen (krakowskich):
      na dowod czekalam miesiac, na egzamin tez miesiac, a po miescie jezdzilam chyba
      z pol godziny (dluugo strasznie), za to na prawko czekalam tylko 2 tygodnie;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka