Gość: agata IP: *.wroclaw.mm.pl 25.08.05, 18:34 już miałam się zapisywać do kusanta, a tu takie niezbyt dobre opinie. Proszę polećcie mi jakąś dobrą szkołę, bo mam całkowity mętlik w głowie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja to ja Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 18:35 ja polecam TAK. Na prawde super. z Panem Kroczkiem. Oby nie z panią Wąsik!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cytrynowe_pole Re: gdzie prawko? WROCŁAW 25.08.05, 22:35 Na ul. Weigla, naprzeciwko szpitala jest mała ale bardzo dobra i przyjazna szkoła. Osobiście polecam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 22:50 Ja z czystym sumieniem mogę polecić swoją szkołe na Paczkowskiej (przy lidlu na Hubskiej) Jestem naprawdę baaardzo zadowolona. Mój instruktor to konkretny facet, który wie co robi i nie uczy mnie pierdół, tylko konkretnych rzeczy. Spokojny, rzeczowy, konkretny facet i pogadany, co też jest dla mnie ważne, bo nie wyobrażam sobie spędzić 2 godz zamknięta w samochodzie z jakimś mrukowatym gburem!! Naprawdę polecam go. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tibby Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.09.05, 22:59 Czesc, Ja byłem w RADARze na Legnickiej. Intensywne jazdy (a nie miałem o tym zielonego pojęcia), dość surowy egzamin wewnętrzny (praktyczny - taki dopuszczeniowy, żeby ali Ci papiery na państwowy), ale się opłacało i zdałem za pierwszym razem. Tibby Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: była kursantka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 04.09.05, 09:32 Ja moge Ci polecić Wolski&Gliga. Teoria jest na Horbaczewskiego, Kruczej i chyba na Powstańców. Wejdz sobie na ich stronke www.szkolajazdy.pl i tam sie wszystkiego dowiesz. Dla przykładu... Zdałam za pierwszym razem! Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skutecznie Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.mm.pl 09.09.05, 14:36 szkoła art- ruch super gość prawdziwy nauczyciel, ja zdłaem za pierwszym razem, polecam naprawde jeżdziłem tam gzie były egazaminy , cierpliwy, wszystko wytumaczy itd, warto 600457215 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myszka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.05, 18:30 a co to za ciekawa szkółka ? pierwszy raz o niej słyszę . pewnie jakaś taka jednoosobowa, tzw. firma w walizce :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.mm.pl 09.09.05, 19:27 Chyba pójdę do wolski&gliga bo dużo już dobrego się naczytałam o nich, ale ciągle sie boję i przekładam decyzję. Już prawie połowa września i jak tak dalej pójdzie to chyba do zimy się nie zapiszę.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.zalbix.wroc.pl 10.09.05, 15:09 Wybierz Wolski&Gliga. Tez nie bylam zdecydowana, ale teraz jestem zadowlona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liza Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.mm.pl 10.09.05, 16:12 Już ukończyłaś tam kurs, czy jesteś w trakcie, jeśli można spytać? od poniedziałku 12 września chyba zaczyna się tam nowy kurs, jak się juto obudzę i będę miała choć trochę zapału to od razu zapisuję się przez internet! Chociaż myślę sobie że pewnie jak teraz zacznę to będę jeździć już przy kiepskiej pogodzie.. Chyba musi mnie ktoś wołami zaciągnąć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.zalbix.wroc.pl 10.09.05, 16:19 Na pogodę nie patrz-czym gorsza tym lepiej,bynajmniej nauczysz sie jezdzic w trudniejszych warunkach. Ja jeszcze chodze na jazdy! Nie odwlekaj-zapisz sie! Teoria to tylko 2 tyg! Warto! POwodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mały Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 15:55 Hej! Ja polecam PZM-ot na Niskich Łąkach. Mają fachowych instruktorów i wielki plac manewrowy. Poza tym dostałem darmową przepustkę na wiazd na plac własnym autem. Dobrze uczą. Polecam Odpowiedz Link Zgłoś