Dodaj do ulubionych

gdzie prawko? WROCŁAW

IP: *.wroclaw.mm.pl 25.08.05, 18:34
już miałam się zapisywać do kusanta, a tu takie niezbyt dobre opinie. Proszę
polećcie mi jakąś dobrą szkołę, bo mam całkowity mętlik w głowie
Obserwuj wątek
    • Gość: ja to ja Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 18:35
      ja polecam TAK. Na prawde super. z Panem Kroczkiem. Oby nie z panią Wąsik!!!!
    • cytrynowe_pole Re: gdzie prawko? WROCŁAW 25.08.05, 22:35
      Na ul. Weigla, naprzeciwko szpitala jest mała ale bardzo dobra i przyjazna
      szkoła. Osobiście polecam:)
    • Gość: Lenka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 22:50
      Ja z czystym sumieniem mogę polecić swoją szkołe na Paczkowskiej (przy lidlu na
      Hubskiej) Jestem naprawdę baaardzo zadowolona. Mój instruktor to konkretny
      facet, który wie co robi i nie uczy mnie pierdół, tylko konkretnych rzeczy.
      Spokojny, rzeczowy, konkretny facet i pogadany, co też jest dla mnie ważne, bo
      nie wyobrażam sobie spędzić 2 godz zamknięta w samochodzie z jakimś mrukowatym
      gburem!! Naprawdę polecam go.
      • Gość: Tibby Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.09.05, 22:59
        Czesc,

        Ja byłem w RADARze na Legnickiej. Intensywne jazdy (a nie miałem o tym
        zielonego pojęcia), dość surowy egzamin wewnętrzny (praktyczny - taki
        dopuszczeniowy, żeby ali Ci papiery na państwowy), ale się opłacało i zdałem za
        pierwszym razem.

        Tibby
    • Gość: była kursantka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 04.09.05, 09:32
      Ja moge Ci polecić Wolski&Gliga. Teoria jest na Horbaczewskiego, Kruczej i
      chyba na Powstańców. Wejdz sobie na ich stronke www.szkolajazdy.pl i tam sie
      wszystkiego dowiesz. Dla przykładu... Zdałam za pierwszym razem! Powodzenia!
    • Gość: skutecznie Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.mm.pl 09.09.05, 14:36
      szkoła art- ruch super gość prawdziwy nauczyciel, ja zdłaem za pierwszym razem,
      polecam naprawde jeżdziłem tam gzie były egazaminy , cierpliwy, wszystko
      wytumaczy itd, warto 600457215
      • Gość: myszka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.05, 18:30
        a co to za ciekawa szkółka ? pierwszy raz o niej słyszę .
        pewnie jakaś taka jednoosobowa, tzw. firma w walizce :-)
    • Gość: agata Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.mm.pl 09.09.05, 19:27
      Chyba pójdę do wolski&gliga bo dużo już dobrego się naczytałam o nich, ale
      ciągle sie boję i przekładam decyzję. Już prawie połowa września i jak tak dalej
      pójdzie to chyba do zimy się nie zapiszę..
      • Gość: kotka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.zalbix.wroc.pl 10.09.05, 15:09
        Wybierz Wolski&Gliga. Tez nie bylam zdecydowana, ale teraz jestem zadowlona.
        • Gość: liza Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.wroclaw.mm.pl 10.09.05, 16:12
          Już ukończyłaś tam kurs, czy jesteś w trakcie, jeśli można spytać?
          od poniedziałku 12 września chyba zaczyna się tam nowy kurs, jak się juto obudzę
          i będę miała choć trochę zapału to od razu zapisuję się przez internet!
          Chociaż myślę sobie że pewnie jak teraz zacznę to będę jeździć już przy
          kiepskiej pogodzie..
          Chyba musi mnie ktoś wołami zaciągnąć!
          • Gość: kotka Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.zalbix.wroc.pl 10.09.05, 16:19
            Na pogodę nie patrz-czym gorsza tym lepiej,bynajmniej nauczysz sie jezdzic w
            trudniejszych warunkach. Ja jeszcze chodze na jazdy! Nie odwlekaj-zapisz sie!
            Teoria to tylko 2 tyg! Warto! POwodzenia.
            • Gość: Mały Re: gdzie prawko? WROCŁAW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 15:55
              Hej! Ja polecam PZM-ot na Niskich Łąkach. Mają fachowych instruktorów i wielki
              plac manewrowy. Poza tym dostałem darmową przepustkę na wiazd na plac własnym
              autem. Dobrze uczą. Polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka