Gość: lilka IP: 10.203.4.* 11.01.06, 15:00 jak nastroje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ~ Re: 13 stycznia, piątek ODLEWNICZA - kto jeszcze? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 15:02 13 stycznia piatek :/ powodzenia wszystkim.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM! :) IP: *.aster.pl 13.01.06, 16:28 Piątek trzynastego okazał się szczęśliwy! :) Najpierw teoria, 1 błąd, potm łuk, ruszenie na wzniesieniu, równo 40 minut jazdy po mieście i za 3 tygodnie odbieram prawko! :) Zdawałm na Odlewniczej u egzaminatorKI. Miła nie była, raczej zołza, ale się udało! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~ Re: ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.06, 16:52 na luku oblalam.... bleeee gratuluje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka Re: ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM! :) IP: *.aster.pl 13.01.06, 16:55 ja pierwszą próbę na łuku odwałiłam z zaciągniętym ręcznym! ale potem poszło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~ Re: ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.06, 16:58 teraz zaluje ze malo cwiczylam przed egzaminem. mialam super egzaminatora. jak wyszlam z auta powiedzial ze od poczatku chcial zebym zdala i ze mu przykro bo byl pewny ze zalicze. ale mam nadzieje ze kolejnym razem bedzie dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka Re: ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM! :) IP: *.aster.pl 13.01.06, 17:03 NA PEWNO będzie dobrze! ja wzięłam dodatkowe godziny przed egzaminem i opłaciło się, polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~ Re: ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM! :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.06, 17:09 ja tez wzialam 2 godziny przed samym egzaminem (wczoraj) ale malo skutecznie przylozylam sie do tego luku. teraz juz nie kupie ani jednej tylko pocwicze na swoim aucie. jest o wiele wieksze od tego punta na ktorym sie zdaje wiec skoro zrobie luk wiekszym autem to puntem na pewno...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ll Re: 13 stycznia, piątek ODLEWNICZA - kto jeszcze? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.06, 23:47 ll Odpowiedz Link Zgłoś