Gość: Aga
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.01.06, 10:01
Witajcie,dziś po południu mam egzam.wewnętrzny,strasznie się boję,testy już
zaliczyłam ale dziś mam plac i miasto z kierownikiem ośrodka.Ostatnio ulał
wszystkich,a exam płatny jest 60 zł-szok.Ufff ale mam pietra ,trzymajcie kciuki.