Dodaj do ulubionych

Dziś mam wewnętrzny,boję się:(

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 10:01
Witajcie,dziś po południu mam egzam.wewnętrzny,strasznie się boję,testy już
zaliczyłam ale dziś mam plac i miasto z kierownikiem ośrodka.Ostatnio ulał
wszystkich,a exam płatny jest 60 zł-szok.Ufff ale mam pietra ,trzymajcie kciuki.
Obserwuj wątek
    • mativvv Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( 17.01.06, 11:45
      trzymam kciuki ja dziś odbieram juz prawko pozdro pa
    • agatajulia82 Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( 17.01.06, 15:19
      no to zdzieraja z was jak nic!!!!
      co to za osrodek szkolenia?! Egzamin wewnetrzny to jest obowizkowy element
      kursu!!! tak jakby ci kazali doplacac za to ze cie instruktor nauczy
      parkowac.... jakis kaszaniasty ten twoj osrodek!!! wspolczuje, ale trzymam
      kciuki!!!!!
      • Gość: Aga Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 19:21
        Ten ośrodek to LOK,ogólnie polecam a wewnętrzny właśnie zdałam i się bardzo
        cieszę:)Pozdrawiam
        • Gość: rf11 Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 21:03
          no to gratulacje ale swoja drogą to chyba nie jest uczciwe ze musicie placic 60
          zł za egzamin wew. dla mnie to jest wyludzanie forsy.

          powodzenia na prawdzimym examie:)
    • Gość: Pati Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( IP: *.133.rev.vline.pl 21.01.06, 21:36
      Ja paciłam 40 za wewnętrzny ale nie ma sie czego bać zreszta to jest jeden wielki pic na wode... poprostu dodatkowa godzina jazdy.
      • w357 Aga ! 21.01.06, 23:42
        W którym ośrodku LOK chcą Ciebie skasować na dodatkowe pieniądze za egzamin
        wewnętrzny ???
        Taka opłata jest NIELEGALNA !
        Czy dostałaś osobny rachunek (zaksięgowany) za taki "proceder"?
        Jeżeli masz taki rachunek , to możesz iść prosto na policję
        do wydziału d.s.Przestępst Gospodarczych ,
        a dana szkółka straci Licencje !
      • Gość: Aga Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 11:50
        Po pierwsze to nie był "pic na wodę"bo egzamin takowy zdawałam przy panu
        instruktorze który egzaminuje,nie przy swoim, bądż też można zdawać przy
        kierowniku ośrodka.A zdawałam po wyjeżdżeniu wszystkich godzin tak że nie była
        to dodatkowa godzina tylko pól godz.małego stresiku bo często też kursanci nie
        zdają..

        Może w innych ośrodkach u "prywaciarzy"jest to pestka ale w LOKu nie.
      • Gość: Aga Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 11:54
        A propos 60 zł za egzamin wew. to jeśli byłoby to nie zgodne z prawem to na
        stronie internetowej tego ośrodka nie byłoby wyrażnie wyszczególnione co ile
        kosztuje.
        • w357 Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( 22.01.06, 13:39
          Gość portalu: Aga napisał(a):

          > A propos 60 zł za egzamin wew. to jeśli byłoby to nie zgodne z prawem to na
          > stronie internetowej tego ośrodka nie byłoby wyrażnie wyszczególnione co ile
          > kosztuje.
          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

          A możesz podać adres tej tajemniczej strony ?
          • charlotta_lotta Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( 22.01.06, 14:52
            jak slysze o tym loku to mi sie nie dobrze robi...
            • w357 LOK 22.01.06, 15:08
              charlotta_lotta napisała:

              > jak slysze o tym loku to mi sie nie dobrze robi...
              >
              ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

              Cały czas nie wiem o który chodzi ?

              Proszę podaj LINKĘ !
              • charlotta_lotta Re: LOK 22.01.06, 23:27
                o matko ja nie wiem o ktory chodzi bo mnie sprawa nie dotyczy... :P
                • w357 Re: LOK 23.01.06, 06:45
                  charlotta_lotta napisała:

                  > o matko ja nie wiem o ktory chodzi bo mnie sprawa nie dotyczy... :P
                  >
                  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                  Pytanie nie było do Ciebie, ale do "Agi" !

                  A że akurat było poniżej Twojego postu, to .........
                  • w357 PS. LOK 23.01.06, 06:52
                    w357 napisał:

                    > Pytanie nie było do Ciebie, ale do "Agi" !
                    >
                    > A że akurat było poniżej Twojego postu, to .........
                    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                    Może inaczej. W oryginale było do "AGI", a Ty potwierdziłaś sprawę i dlatego
                    powtórzyłem pytanie.
                    LOK jako LOK, to dość stara "instytucja", ale nawet wśród najlepszych może
                    trafić się "czarna owca" lub "baran" .
    • charlotta_lotta Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( 22.01.06, 23:27
      wyazilam tylko swoja opinie o tym renomowanym osk.
      • Gość: Aga Re: Dziś mam wewnętrzny,boję się:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 10:21
        centrum.lok.krakow.pl/index800.php?plik=about

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka