Gość: ewka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.07.07, 19:33
jest to dla mnie zadanie niewykonalne... niby proste, a wciaz nie moge
zmiescic sie w wyznaczone miejsce - albo za blisko, albo zbyt daleko, albo
wogole nie wjezdzam... nie widze momentu, kiedy nalezy mocno skrecac lub
lekko odkrecac...
a parkowanie wydaje sie takie latwe... czy Wy rowniez mieliscie z tym takie
problemy? szukam zlotego srodka, ale nigdzie go nie widze....