Dodaj do ulubionych

instruktorzy nauki jazdy

15.07.07, 17:52
Większości instruktorom nauki jazdy zależy tylko na pieniądzach, dlatego nie
są w stanie nauczyć jeździć - tak aby zdać egzamin... Dlatego ludzie nie
zdają egzaminu po kilka razy. Więc za niezdany egzamin trzeba dziękować
swojemu instruktorowi!
Obserwuj wątek
    • linia.frontu Re: instruktorzy nauki jazdy 15.07.07, 18:07
      aaabbbccc25 napisał:

> Większości instruktorom nauki jazdy zależy tylko na pieniądzach, dlatego nie
      > są w stanie nauczyć jeździć - tak aby zdać egzamin... Dlatego ludzie nie
      > zdają egzaminu po kilka razy. Więc za niezdany egzamin trzeba dziękować
      > swojemu instruktorowi!

Wbrew pozorom to wcale nie ja napisałam.
      Na szczęście jest jeszcze mniejszość instruktorów - i im będziemy dziękować za
      zdany egzamin:D
    • Gość: Luzaczka Re: instruktorzy nauki jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 22:26
      Po czesci sie zgodze,bo ostatnio od jednego instruktora uslyszalam:"Jakie to
      dziwne,ze luk jest wiekszy jak kiedys(kiedys szerokosc 2,5 m,a teraz 3,5m)a
      wiecej kursantow na tym oblewa"Ucza nas luku na debilne metody-3 slupek,3/4
      klamki,1/2 szyby,iles obrotow!A powinni nas po prostu nauczyc cofac!Na ulicy
      nie bedzie slupkow,czy lini-jest row,wiec uczmy sie na slupki,a wyladujemy w
      rowie.Podobnie jest z parkowaniem tylem-mowie,ze chcialabym sie tego
      nauczyc,instruktor mnie zbywa,ze tego nie ma na egzaminie to nie musze umiec.A
      przeciez nigdy nie wiadomo gdzie przyjdzie mi zaparkowac!Dobry instruktor to
      taki,ktory sprawi,ze niezle bede umiec po 30 h,a po kilku dodatkowych zdam
      egzamin.Niestety takich ze swieca szukac...
      • Gość: ziomek Re: instruktorzy nauki jazdy IP: 83.18.239.* 01.09.07, 21:07
        Jak czytam niektóre wypowiedzi to az mnie strach zalewa. Jak mozna sadzic ze da
        sie nauczyc jezdzic kogos w 30 h ?! Pamietajmy ze instruktor to nie czarodziej i
        jak ktos jest mniej zdolny to bedzie jezdzil wiecej! Niestety ilosc godzin jest
        nieadekwatna do rzeczywsitych umiejetnosci. Kurs prawa jazdy powinien nazywac
        sie kursem przygotowujacym do zdania egzaminu a nie nauką jazdy! 98% kursantow
        (swieżaków) nie umiałaby wyjsc z poslizgu przy 40 km/h, nie mówiąc o wymianie
        zarówki w samochodzie. W ramach sprostowania Pas ruchu ma szerokość 3m a nie 3,5
        jak ktos tu napisal. Osoba jezdząca 20 lat samochodem nie potrafi jezdzić na
        łuku a wymagacie aby nauczyć kogos w ciagu 30 h super jazdy samochodem. Pozdrawiam
    • mackmajch Re: instruktorzy nauki jazdy 04.08.21, 11:25
      Ja na szczęście trafiłem na spoko instruktora (pozdrawiam Sebastiana Bałysa) Uczył z zaangażowaniem i cierpliwością. Na placu cały czas bacznie obserwował czy wszystkie manewry robię poprawnie podobnie było na mieście. Nauczył mnie jeździć od podstaw. Wszystko na spokojnie i bezstresowo. W rezultacie egzamin poszedł bez żadnych problemów.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka