Dodaj do ulubionych

Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.08, 00:14
...lub okolicy(np. Piekary śl.)
Cena nie gra roli.
Podpowiedźcie mi kogo wybrać. zależy mi na wymagającym ale uczciwym
instruktorze. bo tam gdzie mnie uczono (piekary) to mnie przez 30
godzin wożono(od domu kursanta do domu, lub po okolicznych wioskach)
a nie uczono.
Po 2 negatywnych egzaminach dopiero to widzę. Wiecej czsu spędzałam
na placu niz w w miescie. Po Bytomiu p[rawie nie jexdziłam.
Kto mnie dobrze nauczy bez zadnych sentymentów i skrupupółw
Obserwuj wątek
    • Gość: Darecki Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.compnet.pl 27.01.08, 14:36
      Ja gorąco polecam pana Zbyszka Mikołajuna - ośrodek "Od A do Z" przy ulicy
      Moniuszki w Bytomiu (naprzeciw opery). Uważam (jak wielu moich znajomych),że w
      te 30 godzin zostałem świetnie przygotowany do egzaminu - zdałem za pierwszym
      podejściem. Nie ma czegoś takiego jak jeżdżenie po kursanta lub odwożenie go do
      domu, bo to ogromna strata czasu. Szczerze polecam!
      pozdrawiam
      Darek
      • Gość: felicyta Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.08, 18:44
        dzięki Darek. Podjechałam dzis do szkółki Od A do Z. Egzamin mam
        29lutego więc na razie umówiłam się z p. zbyszkiem na 1godz. Chce
        się i go spprawdzić.
        Dzięki za info. Napiszę w piątek po jeździe jak bylo!
        • Gość: Darecki Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.compnet.pl 30.01.08, 17:57
          Czekam wiec, na relacje i wrazenia:)
          • Gość: felicyta Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.08, 17:33
            Było SUPER!!!.
            To jest to , czego potrzebowałam.
            55 minut ostrej jazdy po centrum Bytomia. ten człowiek więcej mnie
            nauczył przez ta godzine niz mój poprzedni instr. przez kilkanaście
            godzin.
            Żadnych telefonów , SMS, zadnego gadania o niczym. czułam się ,że
            skupia się na mnie i na mojej(niestety nieporadnej ) jeździe.
            Dał mi kopa i pałera zarazem.
            Oczywiscie,że z radoscia się mówiłam się juz nie na jedną godzine
            TYLKO od razu na kilka godzin!!!!
            • Gość: Darecki Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.compnet.pl 02.02.08, 22:07
              Ufff...juz sie balem, ze Ci cos nie spasuje:)
              Sam trafilem do Pana Zbyszka z rekomendacji mojej sasiadki i jestem w 100%
              zadowolony:)
              Pisz raz na jakis czas jak tam postepy:D Zycze powodzeia i ciesze sie, ze moglem
              pomoc:)
              pozdrawiam
              Darek
        • darrecki Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu 21.02.08, 18:20
          No i jak ida przygotowania do egzaminu?
          pozdrawiam
          Darek
          • scorpio1956 Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu 10.03.08, 23:14
            Oblałam w 48 min, przy skręcie w lewodo centrum egzaminu KOŃCZĄC
            EGZAMIN!!!!!!!!!!!!. Po prostu witałam się już...z gąską. Nie mogę
            tego odżałować. Teraz mi już trochę przeszło. Dzięki p. Zbyszkowi
            nabrałam pewności siebie. Poprawiłam technikę i dynamikę. Wszystkie
            parkowania i zawracania mam wyćwiczone do perfekcji. No i po Bytomiu
            jeżdżę już pewniej.Wykupiłam w świadectwo i 11 kwietnia podchodzę
            do egzaminu(mam nadzieję, że 4 i ostatni raz. Jeszcze trochę
            pojeżdzę i wiem teraz , że trzeba być skupioną do końca.
            A z ośrodka p. Zbyszka jestem bardzo zadowolona
    • Gość: kursantka Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 20:28
      Goraco polecam nowy ośrodek w ktorym aktualnie robie prawko i mogę
      goraco polecić . Instruktor jest wymagajacya nie chwalący za byle
      co !!!Jeździmy po Bytomiu i poznałam go na wylot ,prócz tego
      autostrada i drogi po za obszrem zabudowanym.
      Jakie jeżdżenie po kursanta ???szok tu nie ma czegoś takiego !!!
      Zaglądnij na strone ośrodka www.maxel.com.pl i wszystko jasne :-)))
      POLECAM SZCZERZE BĘDZIESZ ZADOWOLONA
    • Gość: kamila Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.08, 13:55
      ja moge polecic dobrego instruktora.
      mam do niego tylko maila: nauka.jazdy.kucia.bogusaw@neostrada.pl
    • Gość: aaa przeczytaj to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.08, 01:00
      czyli wiemy którzy właściciele siedzą na internecie i wpisują szkoły
      jazdy :D szczególnie interesująca jest autoreklama szkoły od a do z -
      mieli niedawno płatną na tym serwisie :D
      • Gość: Darecki Re: przeczytaj to IP: *.compnet.pl 04.02.08, 13:06
        Obrażasz mnie twierdząc, że mój post i zarazem rada dla koleżanki są autoreklamą
        tejże szkoły!Po pierwsze szkoła ma na tyle kursantów i taką renomę że nie musi
        uciekać się do tego typu srodków. Czy mieli płatną reklamę w tym serwisie? -
        nie mam pojęcia, bo zagądam tu raz na jakiś czas.Swoim aroganckim postem
        insynuujesz również, że opisany przeze mnie parę dni temu egzamin był jedynie
        zwykłym kłamstwem - wstydż się.
        To własnie po Twoim zachowaniu można byłoby przypuszczać, że jesteś z mało
        popularnego ośrodka, który z zazdrości płodzi takie posty.
        Z drugiej strony koleżanka z tego co napisała, była zadowolona, a to chyba
        najlepszy dowód i potwierdzenie mych słów.
    • Gość: Gosik Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.stk.vectranet.pl 05.02.08, 19:23
      oczywiście rekomenduję również pana Zbyszka Mikołajuna ze szkoły od
      A do Z przy Operze Śląskiej. Precyzyjny, perfekcyjny, uczciwy,
      genialny - tyle pamiętam z jego lekcji. Jak dla mnie wzór i
      autorytet instruktora i kierowcy! Poza tym, po każdej lekcji omawia
      wszystkie błędy itd. Dzięki niemu co lekcje dowiadywałam się nowych
      uwag, bardzo pomocnych i trafnych. Naprawdę w porządku ! Polecam
      gorąco!
    • Gość: egzaminator Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.08, 17:17
      Jeśli chce Pan się nauczyć jazdy płynnej, dynamicznej i bezpiecznej
      to proszę wybrać naukę jazdy Lisek.

      pozdrawiam
    • 1.siska Re: Potrzebuje wymagającego instr. w Bytomiu 09.06.08, 14:19
      Z cała pewnością i przekonaniem polecam szkołe "OD A do Z",a Pan
      Zbyszek Mikołajun jest najlepszym instruktorem jakiego
      znam...profesjonalnie podchodzi do sprawy i dzięki niemu zdałam za
      pierwszym razem.Jestem mu bardzo wdzięczna...Pozdrawiam
      serdecznie...Sylwia.G...:)
    • Gość: endrju ZDAŁEM PRAWKO!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.08, 14:40
      Teraz będę śmigać po drogach juz całkiem legalnie!! Udało mi się zaliczyć za 1
      razem. nie wiem jak jest w innych szkołach ale ja robiłem w firmie Mega Centrum
      Rozwoju na Placu Akademickim! Żadnej ściemy na kursie. Cena też do przełknięcia!
      Więc polecam!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka