IP: *.czarnet.pl 22.06.08, 23:43
pomału odechciewa mi się prawka:(
byłam się zapisać na egzamin i mam termin egzaminu wyznaczony na 15 września
normalnie szok...prawie 3 miesiące czekania...
Obserwuj wątek
    • Gość: kajka3 Re: szok...:( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.08, 08:26
      A gdzie zdajesz?
      • Gość: buuu Re: szok...:( IP: *.czarnet.pl 23.06.08, 11:06
        w Jastrzębiu:(
    • Gość: Balladyna Re: szok...:( IP: *.vlan356.dengo.lubman.net.pl 23.06.08, 11:15
      Czyli masz całe wakacje wolne:-))). Odpocznij.
      • Gość: ola Re: szok...:( IP: *.static.akk.net.pl 24.06.08, 10:06
        u nas czeka się 2 miesiące - na razie ...tez już mam dość
        • Gość: anka Re: szok...:( IP: 195.150.73.* 24.06.08, 14:16
          i wlasnie dlatego przepisalam sie do Tarnowa zamiast czekac 2
          miesiace czekam tylko 3 tygodnie a czasami sa jeszcze krotsze
          terminy,polecam
          • Gość: ola Re: szok...:( IP: *.static.akk.net.pl 24.06.08, 16:11
            tylko niektórzy do Tarnowa mają za daleko.....:(
    • dorka2525 Re: szok...:( 24.06.08, 21:21
      W Bydgoszczy jest tak samo... mi tez przyszlo czekac prawie
      miesiace....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka