Gość: buuu IP: *.czarnet.pl 22.06.08, 23:43 pomału odechciewa mi się prawka:( byłam się zapisać na egzamin i mam termin egzaminu wyznaczony na 15 września normalnie szok...prawie 3 miesiące czekania... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kajka3 Re: szok...:( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.08, 08:26 A gdzie zdajesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Balladyna Re: szok...:( IP: *.vlan356.dengo.lubman.net.pl 23.06.08, 11:15 Czyli masz całe wakacje wolne:-))). Odpocznij. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: szok...:( IP: *.static.akk.net.pl 24.06.08, 10:06 u nas czeka się 2 miesiące - na razie ...tez już mam dość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: szok...:( IP: 195.150.73.* 24.06.08, 14:16 i wlasnie dlatego przepisalam sie do Tarnowa zamiast czekac 2 miesiace czekam tylko 3 tygodnie a czasami sa jeszcze krotsze terminy,polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: szok...:( IP: *.static.akk.net.pl 24.06.08, 16:11 tylko niektórzy do Tarnowa mają za daleko.....:( Odpowiedz Link Zgłoś
dorka2525 Re: szok...:( 24.06.08, 21:21 W Bydgoszczy jest tak samo... mi tez przyszlo czekac prawie miesiace.... Odpowiedz Link Zgłoś