Dodaj do ulubionych

klasa maturalna

06.09.04, 22:11
Jestem w 1 klasie liceum i mam pytanie czy w klasie maturalnej niema fizyki,
biologi, chemi??
Obserwuj wątek
    • albercik13 off topic :-( 07.09.04, 18:18
      Te przepisy akurat się nie zmieniają i wątek ma niewiele, a właściwie nic
      wspólnego z Nową Maturą i bardzo możliwe, że wątek zostanie skasowany-
      odpowiadam.


      Hmm... no wiesz- jak chcesz iść na medycyne, to uwierz mi, że akurat tych
      przedmiotów jest właśnie najwięcej ;-)
      A ogólnie- to zależy od szkoły, a dokładnie to od rozpisu (to ustala dyrekcja
      szkoły) siatki godzin (to ustala ministerstwo) w danej placówce.
      U mnie jest tak, że na profilach humanistycznych tych przedmiotów "niema". Ale
      biol-chem-fiz musi przez jeszcze jeden semestr męczyć się z: historią, WOSem i
      informatyką.
      • panna_es Alberciku13 07.09.04, 19:26
        twierdzisz ze admin(ka) usunie ten topik bo jest "wybitnie" nie na temat?
        skoro chlopak sie zapytal i chce wiedziec to przeciez nic sie nie stanie jak mu
        odpowiemy i watek nie zostanie skasowany , co nie? ;-D
        • albercik13 panno_es 08.09.04, 20:57
          Dlatego napisałem, jak to wygląda- swojej sytuacji nie opisywałem, bo fizyki
          mam 2h +2hF godzin, biologia 4 h, chemia 4h +2hF (hF- godziny fakultatywne)
          gdybym tak rozpisał, a nie wspomniał o profilu- chłopak by się załamał
          O skasowaniu to była delikatna sugestia, po co tak piękne forum miałoby się
          zaśmiecać (przepraszam autora postu za mocne słowa, ale patrząc na inne fora i
          bałagan tam panujący- lepiej zapobiegać niż leczyć, bo jeden wątek mógłby
          zostać, ale jak będzie ich więcej?? i jeszcze więcej...)
          pozdrawiam współweteranów
          -albercik XIII ;-)
    • panna_es Re: klasa maturalna 07.09.04, 19:29
      w mojej szkole zalezy to od profilu

      biol-chem ma oczyiscie do konca te 3 przedmioty
      a ja -prof. ekonomiczno-spoleczny - biologie i chemie skonczylismy w 2 klasie a
      fizyka jest w tym roku nadal :( - 1 h
      ogolnie wszystko to zalezy od tego jak twoja szkola ustali
      • rodzynia Re: klasa maturalna 08.09.04, 19:24
        Panno_s współczuje fizyki :(

        Mi na szczęście w 3 klasie odpadła biologia, fizyka, chemia i PO :), ale to
        zależy od rozkładu godzin w szkole, bo np. geografię chociaż nie jest
        związanana z moim profilem (mat-inf) - jeszcze mamy...
        • panna_es Re: klasa maturalna 08.09.04, 21:02
          przyjmuje wspolczucia :p
          nie lubie fizyki w LO , w gimnazjum jeszcze dalo sie zniesc :D
          • adziunia Re: klasa maturalna 10.09.04, 18:02
            Ja jestem w mat-ekonom i nie bede miec biologii, chemii i fizyki w 3 klasie. PO
            tez nie bede miec, w ogole to nie wiem co bede miec bo dopiero zaczelam nauke w
            LO :)
    • nowa-maturzystka Re: klasa maturalna 10.09.04, 21:51
      a nam w pierwszej klasie nasciemniali ze nam tyle przedmiotow odpadnie w 3
      klasie a tu wiekszosc zostala i tak... :/ np mowli ze nie bedzie bioli i chemii
      a dalej je mamy.
      ale za to odpadla fiza (z czego sie bardzo ciesze :))), PO i pare innych
      przedmiotow.
      tylko ze pare tez doszlo :/ ale co tam grunt to sie nie przejmowac a maturke
      jakos trzeba bedzie zdac...
      pozdro
      • berecikkasi Re: klasa maturalna 13.09.04, 22:51
        Mi w 3 klasie (mat-inf) odpadly: PO, PP, WOK, biologia, chemia, fizyka,
        geografia. jedynie teraz mam fizyke, ale jako fakultet

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka