ksysiu2005 06.09.04, 22:11 Jestem w 1 klasie liceum i mam pytanie czy w klasie maturalnej niema fizyki, biologi, chemi?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
albercik13 off topic :-( 07.09.04, 18:18 Te przepisy akurat się nie zmieniają i wątek ma niewiele, a właściwie nic wspólnego z Nową Maturą i bardzo możliwe, że wątek zostanie skasowany- odpowiadam. Hmm... no wiesz- jak chcesz iść na medycyne, to uwierz mi, że akurat tych przedmiotów jest właśnie najwięcej ;-) A ogólnie- to zależy od szkoły, a dokładnie to od rozpisu (to ustala dyrekcja szkoły) siatki godzin (to ustala ministerstwo) w danej placówce. U mnie jest tak, że na profilach humanistycznych tych przedmiotów "niema". Ale biol-chem-fiz musi przez jeszcze jeden semestr męczyć się z: historią, WOSem i informatyką. Odpowiedz Link Zgłoś
panna_es Alberciku13 07.09.04, 19:26 twierdzisz ze admin(ka) usunie ten topik bo jest "wybitnie" nie na temat? skoro chlopak sie zapytal i chce wiedziec to przeciez nic sie nie stanie jak mu odpowiemy i watek nie zostanie skasowany , co nie? ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
albercik13 panno_es 08.09.04, 20:57 Dlatego napisałem, jak to wygląda- swojej sytuacji nie opisywałem, bo fizyki mam 2h +2hF godzin, biologia 4 h, chemia 4h +2hF (hF- godziny fakultatywne) gdybym tak rozpisał, a nie wspomniał o profilu- chłopak by się załamał O skasowaniu to była delikatna sugestia, po co tak piękne forum miałoby się zaśmiecać (przepraszam autora postu za mocne słowa, ale patrząc na inne fora i bałagan tam panujący- lepiej zapobiegać niż leczyć, bo jeden wątek mógłby zostać, ale jak będzie ich więcej?? i jeszcze więcej...) pozdrawiam współweteranów -albercik XIII ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
panna_es Re: klasa maturalna 07.09.04, 19:29 w mojej szkole zalezy to od profilu biol-chem ma oczyiscie do konca te 3 przedmioty a ja -prof. ekonomiczno-spoleczny - biologie i chemie skonczylismy w 2 klasie a fizyka jest w tym roku nadal :( - 1 h ogolnie wszystko to zalezy od tego jak twoja szkola ustali Odpowiedz Link Zgłoś
rodzynia Re: klasa maturalna 08.09.04, 19:24 Panno_s współczuje fizyki :( Mi na szczęście w 3 klasie odpadła biologia, fizyka, chemia i PO :), ale to zależy od rozkładu godzin w szkole, bo np. geografię chociaż nie jest związanana z moim profilem (mat-inf) - jeszcze mamy... Odpowiedz Link Zgłoś
panna_es Re: klasa maturalna 08.09.04, 21:02 przyjmuje wspolczucia :p nie lubie fizyki w LO , w gimnazjum jeszcze dalo sie zniesc :D Odpowiedz Link Zgłoś
adziunia Re: klasa maturalna 10.09.04, 18:02 Ja jestem w mat-ekonom i nie bede miec biologii, chemii i fizyki w 3 klasie. PO tez nie bede miec, w ogole to nie wiem co bede miec bo dopiero zaczelam nauke w LO :) Odpowiedz Link Zgłoś
nowa-maturzystka Re: klasa maturalna 10.09.04, 21:51 a nam w pierwszej klasie nasciemniali ze nam tyle przedmiotow odpadnie w 3 klasie a tu wiekszosc zostala i tak... :/ np mowli ze nie bedzie bioli i chemii a dalej je mamy. ale za to odpadla fiza (z czego sie bardzo ciesze :))), PO i pare innych przedmiotow. tylko ze pare tez doszlo :/ ale co tam grunt to sie nie przejmowac a maturke jakos trzeba bedzie zdac... pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
berecikkasi Re: klasa maturalna 13.09.04, 22:51 Mi w 3 klasie (mat-inf) odpadly: PO, PP, WOK, biologia, chemia, fizyka, geografia. jedynie teraz mam fizyke, ale jako fakultet Odpowiedz Link Zgłoś