materialna7
06.12.05, 13:46
Proszę uprzejmie o wyjaśnienie mi pewnej sprawy.
Co mogę rozumieć pod pojęciem "Biblioteka klas". Jestem zupełnie początkująca
w c++, a niestety muszę przygotować wszystkie informacje na ten temat.
Książek mam kilka, ale w żadnej nie spotkałam konkretnego wyjaśnienie jak
temat "Biblioteka klas" rozgryźć.
Czy są to jakieś pliki nagłówkowe? Z czym to jest powiązane?
Początkowo myślałam, że to po prostu wprowadzenie do klas, ale podobno to coś
innego.
Na dodatek muszę znaleźć jakieś przykładowe programy pokazujące użycie
biblioteki klas.
Programów wszędzie w literaturze masa, tylko skąd mam wiedzieć, które dotyczą
tematu.
Przepraszam za moją "zieloność" w programowaniu, ale jestem laikiem i
potrzebuję pomocy bo jestem totalnie pogubiona, a spadło na mnie takie
zadanie.
Jeśli ktoś byłby uprzejmy proszę o szybką pomoc.
Każda się przyda.