Dodaj do ulubionych

Srebro koloidalne.

10.03.06, 06:38
Czy warto je kupić i stosować?
Chodzi mi o oczyszczenie organizmu, głównie pod kątem infekcji wirusowych typu
grypa, anginy, zapalenia gardła, możliwych kandydoz itd. oraz o wzmocnienie
organizmu.
Czy można to podawać dzieciom powyżej dwóch lat?
Czy kupić dostepne w aptekach czy raczej u kogoś z firmy dystrrbucyjnej
(droższe ale może i lepsze)?
Proszę o opinie osoby, które coś wiedzą względnie mają dośwaidczenie w tym
zakresie.
Dziękuję za odpwoiedzi.
Obserwuj wątek
    • nerwus6 Re: Srebro koloidalne. 11.03.06, 09:11
      Sam nie stosuję,ale mam kolegę,który niczego innego brać nie chce.Twierdzi,że
      cudownie na niego działa.Wiem z kolei o jego kilku problemach (duża nadwaga,
      nadciśnienie,nerwowość,bóle stawów)i nie zauwazyłem aby w tej kwestii coś się
      zmieniało na lepsze.O srebrze możesz poczytać np. tutaj:
      www.weight-care.com/coll_silver_PL.htm
      Są tam informacje,których szukasz
    • lilith_6 Re: Srebro koloidalne. 11.03.06, 20:12
      Myślę, że warto. Stosuję je i chwalę sobie :-) Mam kandydozę, robaki i... po
      jego zażyciu odczułam wyraźną poprawę. Srebro jest również wspaniałe na
      zapalenie zatok, zakraplałam nim nos i przeszło! Co prawda równolegle brałam
      antybiotyk (jeszcze przed zakropleniem srebrem), ale poprawę odczułam po
      pierwszym zakropleniu.
      Polecam :-)
      • snajper55 Re: Srebro koloidalne. 11.03.06, 22:59
        lilith_6 napisała:

> Myślę, że warto. Stosuję je i chwalę sobie :-) Mam kandydozę, robaki i... po
        > jego zażyciu odczułam wyraźną poprawę.

Rozumiem, że kandydozę i robaki masz nadal ?

> Srebro jest również wspaniałe na
        > zapalenie zatok, zakraplałam nim nos i przeszło! Co prawda równolegle brałam
        > antybiotyk (jeszcze przed zakropleniem srebrem), ale poprawę odczułam po
        > pierwszym zakropleniu.

Co prawda brałam antybiotyk. ;)))))))))

S.
        • lilith_6 Re: Srebro koloidalne. 12.03.06, 15:07
          Jeśli chodzi o robale i kandydozę: użycie przeze mnie czasu teraźniejszego było
          zamierzone. Nie wiem czy mam, nie robiłam badań, ale podejrzewam, że tak.
          Gdybyś był choć trochę w temacie wiedziałbyś, że tego świństwa (piszę w l. poj.
          bo to się ściśle ze sobą łączy) jednym specyfikiem nie sposób wyeliminować. A
          fakt, że odczułam poprawę jest już wspaniałą reklamą tego naturalnego środka.

A jeśli chodzi o antybiotyk... piszę o wszystkim, niech pytający sam wyciągnie
          wnioski. Po zarzyciu antybiotyku nic z nosa nie schodziło, a po zakropleniu
          srebrem nagle zaczęło ale...mógł to być przypadek - w końcu wszystko da się pod
          tę kategorię podciągnąć, czyż nie? ;-)))
    • asidoo Re: Srebro koloidalne. 23.09.06, 23:32
      Nie radzę. Widziałam wywiad na Discovery z kobietą, która przestrzegała przed
      srebrem koloidalnym. Podobno przez pewien czas było wycofane, bo może spowodować
      srebrnicę lub srebernicę (schorzenie, które objawia się brzydkim srebrno-szarym
      zabarwieniem skóry całego ciała). Podobnież od tego pochodzi określenie
      "błękitna krew", bo dawniej tylko arystokratów stać było na ten nibylek.
        • karol.walc Re: Srebro koloidalne. 14.10.06, 20:43
          aniani3 napisała:

> jak sie bierze nieodpowiednie dawki, a mówiąc krótko za dużo, to faktycznie
          > moga byc skutki uboczne.
          > To jak ze wszystkim - za dużo jesz to utyjesz itd......

Każda dawka srebara koloidalnego jest dawką zbyt dużą. Podobnie jest z dawkami
          ołowiu, plutony, rtęci i innycyh metali ciężkich.

S.
            • karol.walc Re: Srebro koloidalne. 03.12.06, 22:30
              mezatkaap napisała:

> Na pewno warto. Można nabyć przez internet, można zakupić w aptekach, koszt od
              > 35 złotych.

Ołów czy inne matale ciężkie pewnie tak. Ale pluton jest dużo droższy
              (skuteczniejszy?), w aptekach go nie ma a i przez internet tak łatwo go nie
              dostaniesz. Przynajmniej na Allegro go nie ma.
              • o_obloczek Srebro koloidalne. 03.12.06, 23:24
                www.laboratorianatury.pl/produkt.php?id=3
                tu mozesz poczytac tu mozesz zamowic itd. - jak najbardziej do dostania w aptekach internetowych,wiem bo sam zamawiam,uzywam itp. co do innych allegrowych,rosyjskich,okazji itp-to po prostu nie wiem,nawet boje sie sprobowac i szlag by mnie trafil ;-)- gdybym 40 czy wiecej zlociszkow wywalil w bloto.Ale najsampierw - chyba nie myslisz ze to cie cudownie uleczy i ze wszystkiego itp?

pozdr;
      • ninakolb Re: Srebro koloidalne. 23.11.18, 12:31
        Srebro uratowało mi życie. Wyleczyło z ciężkiej boreliozy, gdzie lekarze przez 3 lata dawali antybiotyki bezskutecznie. Zgłosiłam się po pomoc do p. Agnieszki naturoterapeutki kontakt tel. 500 273 383, ona pokierowała moim leczeniem i zamówiła mi srebro od sprawdzonego dostawcy, czyste, bez stabilizatorów, przebadane laboratoryjnie. Wyleczyłam się w kilka miesięcy. Poza tym zaczęłam również stosować srebro u autystycznego dziecka. Srebro doskonale oczyszcza z metali ciężkich co spowodowało ogromną poprawę w funkcjonowaniu i zachowaniu dziecka. Poza tym stosuję na co dzień przy grypie i przeziębieniach, przy oczyszczaniu organizmu z wirusów, bakterii i pasożytów. Z czystym sumieniem polecam.
    • klara551 Re: Srebro koloidalne. 05.12.06, 16:04
      Hej! Srebro jako lek przeciwbakteryjny i wirusowy było stosowane od dawna.Inna
      była forma leku. Stosowano azotan srebra /roztwór wodny/ do przemywania oczu
      noworodkom, przy zapaleniu spojówek/lapisowanie/, na kurzajki, do płukania
      gardła przy nawracających anginach/białczan srebra/Porownywanie srebra z
      ołowiem,czy plutonem świadczy o nikłej wiedzy chemicznej piszącego. zawartość
      srebra w roztworach koloidalnych jest niewielka i nikt nie każe pić go
      hektolitrami,a tylko w takim przypadku może być mowa o przedawkowaniu.Do tej
      pory roztwory srebra są stosowane przy poparzeniach,sa produkowane plastry ze
      srebrem stosowane na niegojące się rany.Reasumując ,chyba nie warto podważac
      właściwości srebra
      • o_obloczek Srebro koloidalne. 05.12.06, 19:56
        klara551 napisala:
        >Porownywanie srebra z ołowiem,czy plutonem świadczy o nikłej wiedzy chemicznej piszącego

-coz ja myslalem ze to jakis kiepski zart z tym olowiem,plutonem itp - chyba nie wzial to nikt na serio?
        Proponuje zapytac wszlekich wyjadaczy przygod,paramilitarnych chlopakow
        ,chlopakow z czerwonych beretow,jednostek gorskich,kawalerii powietrznej itp.itd
        -od dawien dawna i nie jest to zadna tajemnica uzywa sie tabletek do odkazania wody na bazie srebra; zreszta niedowiarkowie= google i samemu sprawdzic,zapytac aptekarza itp.
        + oczywiscie to wszystko co napisala klara551

pozdr;
    • elpasz Re: Srebro koloidalne. 13.12.06, 14:27
      Ja nie stosuję, nie mam własnych doświadczeń, ale znalazłam na forum bioslone
      www.bioslone.pl
      wypowiedź Józefa Słoneckiego:

"Kilka razy o tym pisałem, że srebra koloidalnego nie polecam do stosowania
      wewnętrznego. Po pierwsze jest to substancja nie występująca w naturze, czyli
      syntetyczna, która wnika do wnętrza komórek niezależnie od woli organizmu, czyli
      robi coś, czego organizm nie znosi. Po drugie, jako bakteriobójcze, srebro
      koloidalne zabija, podobnie jak antybiotyk, także bakterie potrzebne naszemu
      organizmowi. Napisałem w tej sprawie do Laboratoriów Natury, ale odpowiedzi nie
      otrzymałem.

Mam doniesienia, ze srebro koloidalne doskonale sprawdza się w zakraplaniu nosa,
      ale nie wiem w jakim rozcieńczeniu i czy w ogóle należy je rozcieńczać."
    • ninakolb Re: Srebro koloidalne. 23.11.18, 12:27
      Srebro uratowało mi życie. Wyleczyło z ciężkiej boreliozy, gdzie lekarze przez 3 lata dawali antybiotyki bezskutecznie. Zgłosiłam się po pomoc do p. Agnieszki naturoterapeutki kontakt tel. 500 273 383, ona pokierowała moim leczeniem i zamówiła mi srebro od sprawdzonego dostawcy, czyste, bez stabilizatorów, przebadane laboratoryjnie. Wyleczyłam się w kilka miesięcy. Poza tym zaczęłam również stosować srebro u autystycznego dziecka. Srebro doskonale oczyszcza z metali ciężkich co spowodowało ogromną poprawę w funkcjonowaniu i zachowaniu. Z czystym sumieniem polecam.
    • schatjea Re: Srebro koloidalne. 23.11.18, 12:39
      Osobiście wyleczyłam guzki na tarczycy przy pomocy srebra. Ale musi to być ze sprawdzonego źródła bo można sobie zrobić krzywdę. Najlepiej pod okiem kogoś doświadczonego. Mną kierowała naturopatka i u niej kupiłam srebro. Podaję namiar> 500 273 383

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka