Gość: madzia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.01.05, 15:31
jestesmy razem juz dosc dlugo,prawie rok.Przez ten czas nie uslyszalam ANI
RAZU:ładnie wyglądasz, tęsknię,zależy mi na Tobie,kocham, jesteś dla mnie
najważniejsza.............wiem ze slowa nie są najważniesze ale jakieś
minimum to chyba moge dostać?