Dodaj do ulubionych

Normalne?!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 15:31
jestesmy razem juz dosc dlugo,prawie rok.Przez ten czas nie uslyszalam ANI
RAZU:ładnie wyglądasz, tęsknię,zależy mi na Tobie,kocham, jesteś dla mnie
najważniejsza.............wiem ze slowa nie są najważniesze ale jakieś
minimum to chyba moge dostać?
Obserwuj wątek
    • niedzwiedzica_sousie Re: Normalne?!! 06.01.05, 15:33
      może to niemowa? :)
    • Gość: anais powiedz mu o tym IP: *.ok.ae.wroc.pl 06.01.05, 17:39
      ... po prostu mu o tym powiedz - u mnie zadzialalo :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka