Dodaj do ulubionych

Gotan Project - tango - tytuł??

23.07.05, 15:29
Chodzi o ten utwór wykorzystywany m.in w telewizyjnej rekalmie - chyba
Princessy i w filmie Zatańcz ze mną... Szukam i szukam, no ale nie jest
to "Last tango in Paris" ;( - bynajmniej nie w Kaazie ;p
Obserwuj wątek
    • pierozek_monika Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 16:25
      spróbuj przez bear
    • dziwnym.nie.jest Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 16:38
      nie wiem dokładnie o który kawałek ci chodzi ale coś mi się kojarzy;-) myślę że
      pochodzi on z płyty La revancha del tango, a takie bardziej z niej znane to :
      Santa Maria(de Buen Ayre), Triptico, albo Queremos paz. spróbuj je znaleźć -
      może to któryś z nich:-)
      • bibi.mal Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 19:30
        dzięki ;)
        • dziwnym.nie.jest Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 19:32
          a udało się chociaż?
    • kot_z_cheshire Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 23:49
      Na e-mule sa wszystkie płyty:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka