bibi.mal 23.07.05, 15:29 Chodzi o ten utwór wykorzystywany m.in w telewizyjnej rekalmie - chyba Princessy i w filmie Zatańcz ze mną... Szukam i szukam, no ale nie jest to "Last tango in Paris" ;( - bynajmniej nie w Kaazie ;p Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pierozek_monika Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 16:25 spróbuj przez bear Odpowiedz Link Zgłoś
dziwnym.nie.jest Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 16:38 nie wiem dokładnie o który kawałek ci chodzi ale coś mi się kojarzy;-) myślę że pochodzi on z płyty La revancha del tango, a takie bardziej z niej znane to : Santa Maria(de Buen Ayre), Triptico, albo Queremos paz. spróbuj je znaleźć - może to któryś z nich:-) Odpowiedz Link Zgłoś
dziwnym.nie.jest Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 19:32 a udało się chociaż? Odpowiedz Link Zgłoś
kot_z_cheshire Re: Gotan Project - tango - tytuł?? 23.07.05, 23:49 Na e-mule sa wszystkie płyty:) Odpowiedz Link Zgłoś