05.10.06, 17:28
Podoba mi sie pewien chlopak.Nie znam go zbyt dobrze,ale zdazylam juz
wyczaic "kim jest".Dowiedzialam sie ,ze podoba sie wielu dziewczynom ale on
lubi je tylko jako kolezanki.Jestem nim bardzo zainteresowana ale z powodu
mojej strasznej niesmialosci nie potrafie do niego podejsc i pogadac.Blagam
powiedzcie co mam zrobic zeby mnie zauwazyl.Licze na was,doswiadczonych
ludzi :)
Obserwuj wątek
    • cichadziewuszka Re: Chlopak 06.10.06, 12:08
      podstaw mu haka;-)
      • marpiwoszwe Re: Chlopak 06.10.06, 19:24
        :D Dzieki.A moze ktos zna jakis mniej brutalny sposob?
    • marpiwoszwe Re: Chlopak 07.10.06, 17:06
      Nikt nigdy nie byl zakochanym nastolatkiem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka