marpiwoszwe
05.10.06, 17:28
Podoba mi sie pewien chlopak.Nie znam go zbyt dobrze,ale zdazylam juz
wyczaic "kim jest".Dowiedzialam sie ,ze podoba sie wielu dziewczynom ale on
lubi je tylko jako kolezanki.Jestem nim bardzo zainteresowana ale z powodu
mojej strasznej niesmialosci nie potrafie do niego podejsc i pogadac.Blagam
powiedzcie co mam zrobic zeby mnie zauwazyl.Licze na was,doswiadczonych
ludzi :)