Dodaj do ulubionych

Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od...

07.03.08, 23:52
....kobiet.

{Przyklady:

1. ''Jestem bardzo szczesliwa - majac nowa fryzure. Nie sadze, abym
ja kiedykolwiek zmienila.''
Obserwuj wątek
    • kitek_maly Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 07.03.08, 23:56

      andreas3233 napisał:

      > ....kobiet.
      >
      > {Przyklady:
      >
      > 1. ''Jestem bardzo szczesliwa - majac nowa fryzure. Nie sadze,
      abym
      > ja kiedykolwiek zmienila.''

      Ciekawe co autor miał na myśli? :-)
      To ja dorzucę swoje.

      2. Dzień dobry.
    • 2szarozielone Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 07.03.08, 23:57
      "jaja mnie swędzą"
      • palya Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 00:35
        :D
        • ewik_75 palya, 08.03.08, 00:48
          jedna z regul netykiety mowi, ze sygnaturka powinna miec max 4
          linie....
          • lacido Re: palya, 08.03.08, 10:12
            myślałam że to kwestia techniczna, moje nigdy nie chcą mieć więcej niż 4 po
            prostu tekst jest urwany
      • 8n Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 07:58
        boskie

        kocham Cię za to szarozielone
    • andreas3233 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 21:40
      2. '' Fajnie bylo. Kiedy znowu przyjda wszyscy Twoi koledzy, abysmy
      razem mogli ogladac filmy dla doroslych?''
    • andreas3233 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 23:20
      3. '' Wiesz..., marudzilam duzo ostatnio. I nie mam zalu, ze mnie
      ignorowales.''
    • eleni80 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 23:24
      4. mam za dużo ładnych i dobrze na mnie leżących ubrań
      • lacido Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 23:28
        :)))))))))))))))))
    • jakub_234 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 23:29
      Bardzo mnie podnieca Twoj piwny brzuszek.
      • lacido Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 23:35
        eee
        był kiedyś watek o tym że takie brzuszki sa fajne :D
        • eleni80 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 23:37
          oby nie utrudniały przytulania ;)
          • lacido Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 23:39
            :) i nie trzeba było mu butów wiazać :D
            • eleni80 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:03
              :)))))) i żeby w ogóle widział jakie ma buty ubrane ;P
              • kitek_maly Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:13

                I żeby widział kto mu... ;-)
                (dalsza część sprośnego kawału ;-) )
                • eleni80 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:18
                  hahaahah
                  ja chciałam w pierwszej wersji napisać - żeby twarz nie była zasłonięta
                  brzuszyskiem podczas ujeżdżania, - ale jakoś nie wiedziałam, czy wypada coś
                  takiego napisać ;)
                  • kitek_maly Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:33

                    > ja chciałam w pierwszej wersji napisać - żeby twarz nie była
                    zasłonięta
                    > brzuszyskiem podczas ujeżdżania, - ale jakoś nie wiedziałam, czy
                    wypada coś
                    > takiego napisać ;)

                    No teraz to pojechałaś. :-DD
                  • mnop2 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:38
                    eleni, o słodka eleni...

                    jak moglaś ku.. coś takiego!?!

                    :DDD
                    • kitek_maly Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:42

                      > jak moglaś ku.. coś takiego!?!

                      A Ty co tak kurtkujesz? ;-)
          • littlequeen Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 08.03.08, 23:41
            5. "nowa dziewczyna mojego eksa jest dużo ładniejsza ode mnie"
            • eleni80 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:03
              a sąsiadka ma jędrniejszy biust ;)
        • kitek_maly Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:14

          > eee
          > był kiedyś watek o tym że takie brzuszki sa fajne :D

          Ja zdania w tej kwestii chyba nigdy nie zmienię. Bleeeeeee. :-)
          • lacido Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:15
            to tak jak ja :D
    • asocial Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:08
      to sie powoli zmienia w 'rzeczy, ktorych nigdy nie uslyszymy od kobiety' :D
      ale przyznaje, to o marudzeniu sama powiedzialam kilka dni temu mojemu facetowi
      i co lepsze, naprawde nie mialam zalu, bylam nieznosna.

      ja bym dodala jeszcze:
      ta moja kolezanka, ktora ci sie podoba faktycznie zdecydowanie lepiej ode mnie
      wyglada;)
      • lacido Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:10
        to już jest samobójstwo :)))
        > ta moja kolezanka, ktora ci sie podoba faktycznie zdecydowanie lepiej ode mnie
        > wyglada;)
        • eleni80 Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:12
          hahahaah tego to już nigdy przenigdy żadna nie powie ;))))
          • lacido Re: Rzeczy, ktore nie czesto mozemy uslyszec od.. 09.03.08, 00:14
            w ostateczność moznaby rzec ze jest całkiem niezła ale lepsza - w życiu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka