Dodaj do ulubionych

wyszlam z Zakonu i jestem zagubiona

16.10.03, 05:01
i mam az 53 lata! To nie bylo powolanie.Poszlam do Zakonu z powodu
nieszczesliwej milosci, chcialam uciec od swiata, od zycia.Wiele lat
spedzilam odizolowana, za piecem u Pana Boga. A tereaz starej babie zachcialo
sie zycia.Nawet milosci, zwiazku z mezczyzna. Nie musze dodawac chyba ze do
tego jestem 53letnia dziewica! I kto taka zechce? I co tu zrobic? Nie wiem
nawet o co pytac konkretnie. Czy mozecie mi Panie cos napisac, od czego
zaczac. Jestem oniesmielona tym wszystkim, ale decyzji "ucieczki" nie zaluje.
A tak naprawde czesto przychodza mi mysli ze stracilam tyle zycia.Matka juz
nigdy nie bede, a i szanse na normalny zwiazek chyba ponizej zera :-(((
Obserwuj wątek
    • pajdeczka Re: wyszlam z Zakonu i jestem zagubiona 16.10.03, 08:38
      I wstałaś specjalnie o 5 rano, żeby o tym napisać?! Czy to może wieloletni
      nawyk? Wiesz, nie jestem pewna czy to jest dobre miejsce do roztrząsania
      Twojego problemu (o ile to nie jest podpucha, bo coś mi tutaj jednak śmierdzi).
      A co z pracą? 53 letnia kobieta w tym kraju nie ma szans na zatrudnienie, a
      praca to podstawa bytu przecież. Więcej szczegółów poproszę.
      • kobbieta pajdeczko jestes bezczelna! 16.10.03, 08:56
        zlośliwa. Jeżeli nie podoba się Tobie wątek, to idź na inny, ale nie obrażaj
        Forumowiczów bez żadnego powodu.

        Jeżeli juz mówimy o podpuchach, to Twoja na Forum Depresja gdzie udajesz
        depresje, jest wprost okrutna w stosunku uczestnikow FD.

        do exzakonnicy - nie przjmuj się, jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, są też
        tutaj źli ludzie. Napiszę do Ciebie na pocztę gazety. Trzymaj się.

        • pajdeczka A ty masz chyba wściekliznę Kobbieto 16.10.03, 09:25
          Jeśli tak odebrałaś moj post do zakonnicy to twoja sprawa. I proszę mnie nie
          obrażać, jak również nie wtykać nosa w nie swoje sprawy, bo możesz go sobie
          przytrzasnąć.

          kobbieta napisała:

          > zlośliwa. Jeżeli nie podoba się Tobie wątek, to idź na inny, ale nie obrażaj
          > Forumowiczów bez żadnego powodu.
          >
          > Jeżeli juz mówimy o podpuchach, to Twoja na Forum Depresja gdzie udajesz
          > depresje, jest wprost okrutna w stosunku uczestnikow FD.
          >
          > do exzakonnicy - nie przjmuj się, jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, są też
          > tutaj źli ludzie. Napiszę do Ciebie na pocztę gazety. Trzymaj się.
          >
    • Gość: pola wow, a to ci historia IP: *.pkt.pl 16.10.03, 09:08
      Ty tak na poważnie, czy to jakiś żart???? Kobieto, rzycać zakon w wieku 53 lat
      (!!!) to albo niesamowita odwaga, albo bezgraniczna głupota (sorry za
      bezpośredniość). Ciekawa jestem po ilu latach spędzonych w zakonie postanowiłaś
      spróbować żyć??? Bo nie bardzo wiem na jakie rady liczysz. Tu głównie ludzie
      rozmawiają o seksie, zdradach, szminkach, itp...A tu taka poważna historia??? A
      masz jakąś rodzinę, przyjaciół? Samej może Ci być naprawdę ciężko. A tym, że
      jesteś 53-letnią dziewicą, akurat najmniej na Twoim miejscu bym się
      przejmowała, przynajmniej w tej chwili :o))) Masz zdaje się teraz dużo
      poważniejszy problem niż Twoje dziewictwo :o) - problem adaptacji w kompletnie
      innym świecie niż ten który znasz. Ale trzym się (i to mocno). Pozdrowienia
      • pajdeczka Re: wow, a to ci historia 16.10.03, 09:26
        Widzę Polu, że to dla Ciebie też jest podejrzane. To jest już nas dwie.

        Gość portalu: pola napisał(a):

        > Ty tak na poważnie, czy to jakiś żart???? Kobieto, rzycać zakon w wieku 53
        lat
        > (!!!) to albo niesamowita odwaga, albo bezgraniczna głupota (sorry za
        > bezpośredniość). Ciekawa jestem po ilu latach spędzonych w zakonie
        postanowiłaś
        >
        > spróbować żyć??? Bo nie bardzo wiem na jakie rady liczysz. Tu głównie ludzie
        > rozmawiają o seksie, zdradach, szminkach, itp...A tu taka poważna historia???
        A
        >
        > masz jakąś rodzinę, przyjaciół? Samej może Ci być naprawdę ciężko. A tym, że
        > jesteś 53-letnią dziewicą, akurat najmniej na Twoim miejscu bym się
        > przejmowała, przynajmniej w tej chwili :o))) Masz zdaje się teraz dużo
        > poważniejszy problem niż Twoje dziewictwo :o) - problem adaptacji w
        kompletnie
        > innym świecie niż ten który znasz. Ale trzym się (i to mocno). Pozdrowienia
        • anahella Re: wow, a to ci historia 16.10.03, 11:59
          pajdeczka napisała:

          > Widzę Polu, że to dla Ciebie też jest podejrzane. To jest już nas dwie.

          Nie dwie, tylko trzy - ja tez nie jestem pewna czy ktos nie probuje rozuszac
          forum za pomoca wyimaginowanych tematow.

          Mi "smierdzi" jeden fakt: kobieta pisze ze postanowila zaczac zyc na nowa a
          przybiera nicka exzakonnica.... jak sie zaczyna zycie na nowo to sie je zaczyna
          ze swoim nowym, lub starym IMIENIEM a nie bezimiennym nickiem, kotry wskazuje na
          zwiazki z przeszloscia.
    • exzakonnica Re: wyszlam z Zakonu i jestem zagubiona 16.10.03, 10:17
      pajdeczko, wstaje wczesnie z przyzwyczajenia, bo tak robilam w Zakonie.
      Polu dziekuje ze dobrze mi zyczysz.
      Kobiecie dziekuje za pozwolenie korespondencji.Jestem naprawde wdzieczna.

      Do dwoch osob stad: napisalam cala prawde, ale zaluje.Wycofuje sie stad i zycze
      wszystkim wszystkiego dobrego :-)
      • pajdeczka Do Exzakonnicy 16.10.03, 10:36
        exzakonnica napisała:

        > pajdeczko, wstaje wczesnie z przyzwyczajenia, bo tak robilam w Zakonie.

        Tak myślałam, ale wolałam zapytać:)))
        >
        > Do dwoch osob stad: napisalam cala prawde, ale zaluje.Wycofuje sie stad i
        zycze wszystkim wszystkiego dobrego :-)

        Wierzę Ci, ale powtarzam, nie znajdziesz tutaj zrozumienia, to forum opanowali
        bardzo młodzi ludzie. Ja tutaj jestem, bo.......
        Sama jestem już niemłoda, skończyłam 40tkę i nie pasuję do tego towarzystwa,
        ale tkwię tutaj z przekory i .. przyzwyczajenia:)))
        Życzę powodzenia na nowej drodze życia:)))
    • gidanka do exzakonnicy 16.10.03, 10:30
      Przykre bardzo, że zostałaś tak potratkowana tutaj. Pozowolę sobie napisać na
      Twoją skrzynkę. Znam podobną historie.
      • rose2 Re: do exzakonnicy 16.10.03, 10:34
        pod warunkiem ze to co napisals to prawda, szczerze wspolczuje, znam pewna
        kobiete co uciekla przed swieceniami i jakos sobie zycia juz nie poukladala :o(
        ale moze tobie sie uda,

        choc z drugiej strony jakos trudno mi w to uwierzyc :o)
      • Gość: pola widzisz pajdeczka IP: *.pkt.pl 16.10.03, 10:41
        ...o My wredne (posypuję głowę popiołem w tej chwili;o)...i przepłoszyłyśmy
        exzakonnicę ;o))) Nie daruję sobie tego!!! Jeszcze pewno nam się zaraz za to
        dostanie ;o) Ale to naprawdę wydało mi się dziwne. 53-letnia exzakonnicaaaa???
        Tutaaaj??? W sumie to jakiś nowy głos może by się nawet tu przydał. EX -
        wraaacaaaaj. Wybacz i przyłącz się do nas :o)
        • pajdeczka Re: widzisz pajdeczka 16.10.03, 10:43
          Gość portalu: pola napisał(a):

          > ...o My wredne (posypuję głowę popiołem w tej chwili;o)...i przepłoszyłyśmy
          > exzakonnicę ;o))) Nie daruję sobie tego!!! Jeszcze pewno nam się zaraz za to
          > dostanie ;o) Ale to naprawdę wydało mi się dziwne. 53-letnia
          exzakonnicaaaa???
          > Tutaaaj??? W sumie to jakiś nowy głos może by się nawet tu przydał. EX -
          > wraaacaaaaj. Wybacz i przyłącz się do nas :o)

          W realu coraz mniej mnie dziwi, ale tutaj jestem co jakis czas zaskakiwana i
          moze dlatego jeszcze tutaj siedze?:)))
        • rose2 Re: widzisz pajdeczka 16.10.03, 10:45
          paj i pola marsz do kata kleczec na grochu i lapy do gory :o) ja wam dam,
          wredne baby :o)
          • pajdeczka Re: widzisz pajdeczka 16.10.03, 10:58
            rose2 napisała:

            > paj i pola marsz do kata kleczec na grochu i lapy do gory :o) ja wam dam,
            > wredne baby :o)

            Rose, ja ma już i tak w życiu i na FK przechlapane, chesz mnie dobić?
            • rose2 Re: widzisz pajdeczka 16.10.03, 11:01
              a tam, gorzej juz byc nie moze, a skad to wiem, bo jak by moglo to by juz
              bylo :o)))

              Pamietacie z czego to bylo....
    • ariel23 Re: wyszlam z Zakonu i jestem zagubiona 16.10.03, 10:58
      Isc do kina na "Pogode na jutro". Bardzo podobna historia. A moze juz wlasnie
      byla w kinie exzakonnica?
    • pimpus_sadelko Re: wyszlam z Zakonu i jestem zagubiona 16.10.03, 14:35
      niezła podpucha, szanowna pani.
      to zakon był skomputeryzowany? ciekawe. z tego co widzę ludzie w okolicach
      50tki posadzeni przed komputerem są całkowicie onieśmieleni i nie bardzo wiedzą
      co z tym robić.
      pod bokiem matki przełożonej jakiś kursik się korespondencyjny przeprowadziło?
      no no no...
    • oberver Widzisz zakonnico ! 16.10.03, 15:00
      świat podczas Twojej izolacji w zakonie uległ tak wielkiej demoralizacji i
      zepsuciu, że trudno nam tu uwierzyć tak od razu w takie historie jak Twoja. Jak
      byś wyszła z więzienia, mąż cię lał, to byłoby coś innego.
      Ja ci współczuję takiej decyzji, bo coraz częściej myslę o czymś odwrotnym,
      żeby skryc się w ajkimś zakonie przed zgiełkiem tego świata.
      Ale co do jednego mam również jak pimpuś wątpliwości.
      Szybciutko trafiłaś z tego zakonu na takie forum jak to.
      • pollka Re: Widzisz zakonnico ! 16.10.03, 15:20
        nie moge uwierzyc w Wasza gruboskornosc. A moze ktos napisal za nia?
        Skad wiecie kiedy wyszla z Zakonu, jak dawno.Czy ona pisze ze wczoraj??
        Zycze Wam zebyscie kiedys mialy problem, a ludzie z Was sie wysmieja ze to zart.
        Lezacego sie nie kopie! Poza tym autorka odeszla z godnoscia z Forum, to juz
        dajcie jej spokoj.

        PS Podejrzliwe by bylo gdyby napisala ze jest piekna i mloda itd. Ja nie widze
        w niej nic co krzyczy o zwrocenie uwagi. Jaki cel by miala ta podpucha???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka