Dodaj do ulubionych

Szukam niani

27.04.10, 20:42
Najchetniem mamy na urlopie wychowawczym. Praca do wrzesnia 2010.
Nie moge zaproponowac duzej stawki godzinowej, ale mysle ze
mozliwosc dorobienia czegokolwiek dla mamy ktora i tak i tak siedzi
w domu moze wydac sie ciekawa.
Kontakt na gazetowego.
Obserwuj wątek
    • inecita Re: Szukam niani 11.05.10, 10:53
      "Nie moge zaproponowac duzej stawki godzinowej, ale mysle ze
      > mozliwosc dorobienia czegokolwiek dla mamy ktora i tak i tak
      siedzi
      > w domu moze wydac sie ciekawa"

      Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to bezczelne co napisałaś,
      uważasz że możesz komuś płacić mniej niż innym tylko dlatego, że ma
      własne dziecko??? Sama jesteś matką, może kiedyś spotkasz
      podobnie "hojnego" pracodawcę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka