marzek2
26.06.06, 13:54
Mam mnóstwo zgłoszeń, na każde piszę odpowiedź na Wasze prywatne skrzynki
gazetowe z prośbą o parę słów o sobie i napisanie, dlaczego chcecie
uczestniczyć w forum. Większość osób na to nie odpowiada, nie wiem, może nie
odbieracie swoich listów na poczcie forumowej?
Jeśli ktoś jest nowy na forum, proszę sobie zobaczyć stronę z naszym forum na
samiutkiej górze nad dużym logo gazeta.pl jest napis "poczta" - tam trzeba
kliknąć i odebrać swoje maile na gazecie.
Osoby, które nie reagują na moją prośbę nie zostają przyjęte na forum.