Dodaj do ulubionych

DO OSÓB KTÓRE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W FORUM

26.06.06, 13:54
Mam mnóstwo zgłoszeń, na każde piszę odpowiedź na Wasze prywatne skrzynki
gazetowe z prośbą o parę słów o sobie i napisanie, dlaczego chcecie
uczestniczyć w forum. Większość osób na to nie odpowiada, nie wiem, może nie
odbieracie swoich listów na poczcie forumowej?

Jeśli ktoś jest nowy na forum, proszę sobie zobaczyć stronę z naszym forum na
samiutkiej górze nad dużym logo gazeta.pl jest napis "poczta" - tam trzeba
kliknąć i odebrać swoje maile na gazecie.

Osoby, które nie reagują na moją prośbę nie zostają przyjęte na forum.
Obserwuj wątek
    • justyna.ada Re: DO OSÓB KTÓRE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W FORUM 26.06.06, 14:24
      Marzku, mam propozycję do ogłoszenia dla chętnych na forum: niech podają
      kontaktowe maile. Do mnie np. na gazetową nic za chiny nie dochodzi, nie wiem
      dlaczego.
      justyna
      • marzek2 Re: DO OSÓB KTÓRE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W FORUM 26.06.06, 22:27
        to jest myśl - proszę więc tych, którzy nadesłali dawno zgłoszenie i zostali
        (dla siebie) z niewiadomych przyczyn odrzuceni o podanie innych adresów
        mailowych do kontaktu.

        piszcie na marzek2@gazeta.pl - do mnie zazwyczaj poczta dochodzi smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka