kubara1
06.12.06, 10:22
Możecie coś polecić? Chciałabym małej trochę zwizualizować i wytłumaczyć
Boze Narodzenie - ale nie infalntylnymi opowieściami o aniołkach i mikołaju
tylko o Narodzeniu, Betlejem, Herodzie itd. Ja miałam jako dziecko piękny
stary katechizm z 45 roku i tam wszystko było opisane jasno i zrozumiale dla
czterolatka. Uwielbiałam te historie. Teraz zakupiłam jedną książeczkę o
Boznym Narodzeniu i naprawdę nie do czytania:-(. Polećcie coś:-)