14.01.10, 12:59
Witam! Macie Państwo w Przemyślu pomniczek Szwejka przecudnej urody, i tu
rodzi się pytanie: Czy ktoś robi miniaturki pomnika i jak taką zdobyć, bo
chciałoby się mieć takiego dzielnego wojaka w domu. Dajcie znać na pocztę,
albo na forum.
Dziękuję Staś
Obserwuj wątek
    • Gość: voyto Re: Szwejk IP: *.chello.pl 14.01.10, 18:17
      A tak na marginesie, ciekawe ile jest dziś w Przemyślu (szwejkowskim grodzie)
      karczm piwnych nawiązujących tradycją do klimatu szwejkowskiego? Kiedyś bardzo
      sympatyczny i klimatyczny był pub Hubal, ale nie wiem czy nadal działa? Starówka
      przemyska powinna mieć przynajmniej kilka takich miejsc, poza kiczowatymi
      "plastikowymi" pseudopubami
      • Gość: e Re: Szwejk IP: *.xdsl.centertel.pl 30.01.10, 12:18
        Hubala nie ma od lat.
    • stas_g Re: Szwejk 18.01.10, 12:52
      Ponawiam wpis, aby podciągnąć go wyżej. Ale czy rzeczywiście nikt nie wpadł na
      pomysł, aby zarobić parę groszy na jednej z ikonek miasta, czy internauci tacy
      niemrawi?
      Pozdrawiam S.
      • Gość: mała pysia Re: Szwejk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.10, 13:52
        To najbardziej "żywe" forum dotyczące Przemyśla, więc trudno szukać winnych wśród internautów.

        Chyba nie wpadły na to władze miejskie, choć przebąkiwano o grze komputerowej z Szwejkiem. Nie słyszałam, żeby w Przemyślu sprzedawano miniatury Szwejka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka