stas_g
14.01.10, 12:59
Witam! Macie Państwo w Przemyślu pomniczek Szwejka przecudnej urody, i tu
rodzi się pytanie: Czy ktoś robi miniaturki pomnika i jak taką zdobyć, bo
chciałoby się mieć takiego dzielnego wojaka w domu. Dajcie znać na pocztę,
albo na forum.
Dziękuję Staś