Gość: jan IP: 198.178.117.* 17.11.14, 19:08 Witam. Mieszkam w Przemyślu od 6 miesięcy. Pytając wprost : czy Ci Panowie to "kolesie"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mak Re: Choma vs Błachowicz IP: *.play-internet.pl 18.11.14, 10:45 fhhb napisał: >Choma to tez ukrainiec! To będzie wybór miedzy dwoma ukraincami i nie próbujcie tu >nakierowywać elektoratu majkowskiego na jednego z nich. CHOMA FINANSUJE CMENTARZE >UPA A Z BACZYKIEM CHODZI NA BALANGI. PRZYGADYWAŁ KOCIOŁ GARNKOWI To chyba prawda bo inaczej Choma by nie wziął go na swojego zastępcę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Fago Re: Choma vs Błachowicz IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.14, 11:04 Jak widać, komuś bardzo zależy na skłóceniu Polaków i Ukraińców. Kiedyś takimi prowokatorami zarządzały Austro-Węgry a dziś Moskwa i Putin. A co do wyborów - gdzie w necie jest CV polityczno-prywatne Błachowicza ? Chyba mamy prawo znać życiorys kandydata, zwłaszcza takiego co jeszcze niedawno był politycznym koalicjantem obecnego prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
berig123 Re: Choma vs Błachowicz 18.11.14, 11:27 Się urzędasy wku...ły! A spadać! Jeden wart drugiego. Błachowicz w trzech numerach ŻP tworzył wizję czegoś co jest nierealne np. Chce wybudować elektrociepłownię!(sic). Błachowicz spadaj! Choma ślizga się na poprzednich latach, spadaj! I kogo wybrać? Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 18.11.14, 12:10 To wam, banderowcom strasznie zależy na skłóceniu bo, co i raz prowokujecie i rozwijacie działalność V-tej kolumny banderowskiej! Najpewniej jesteście sponsorowani przez moskwę i putina a także przez prowyd zza granicy. Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 18.11.14, 12:12 Życiorys błachowicza tonie w pomroce dziejów taj samo jak wielu innych ukraińców! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emigrant Re: Choma vs Błachowicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.14, 12:23 Agenci rosyjscy nigdy nie wyjechali z Polski.Efekty ich pracy są widoczne gołym okiem . W Przemyślu również. Do tego dochodzą tacy goście jak wyżej , którym jakiś Ukrainiec przeczyścił drugi koniec przewodu pokarmowego i zieją nienawiścią do wszystkich. To musi boleć , ale można użyć lodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Fago Re: Choma vs Błachowicz IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.14, 12:34 Za to życiorys S.Bandery jest na Wikipedii. Polecam zapoznać się z nim oświatowym matołkom z tego Forum. cyt. Podczas ostatecznych rozmów prowadzonych we wrześniu 1941 r. w Berlinie w gmachu byłej ambasady polskiej pomiędzy przedstawicielami Abwehry i OUN (B), zarówno Stepan Bandera, jak i Jarosław Stećko kategorycznie odmówili odwołania deklaracji niepodległości Ukrainy. W konsekwencji zostali 15 września 1941 osadzeni w więzieniu w Spandau[21]. W późniejszym czasie Bandera i Stećko zostali przewiezieni do obozu koncentracyjnego w Sachsenhausen i osadzeni w odizolowanym od reszty obozu oddziale dla więźniów specjalnych tzw. Zellenbau, gdzie przebywali również m.in. pierwszy dowódca Armii Krajowej Stefan Rowecki, kanclerz Austrii Kurt Schuschnigg, czy premier Francji Edouard Daladier. Bandera i OUN było naturalnym sojusznikiem II Rzeczypospolitej w walce z bolszewicką Rosją. Niestety - po 1944, kiedy w Polsce władzę objęły moskiewskie pachołki z obozu Berlinga i Wasilewskiej (tzw. rząd PKWN) - historia OUN została pokazana tylko od strony pogromów ludności polskiej na Kresach. Zresztą, żeby zrozumieć XX-wieczną historię konfliktu polsko-ukraińskiego należy zacząć od Piłsudskiego i Petlury. No ale to za trudne dla lokalnych "patriotów", wychowanych na peerelowskiej historii. Odpowiedz Link Zgłoś
przesmiewca-lux Re: Choma vs Błachowicz 18.11.14, 12:42 Gość portalu: Figo Fago napisał(a): > Za to życiorys S.Bandery jest na Wikipedii. Polecam zapoznać się z nim > oświatowym matołkom z tego Forum. (...) > No ale to za trudne dla lokalnych "patriotów", wychowanych na peerelowskiej > historii. Znowu prezentujesz się jako marnie wychowany krzykacz nieudolnie próbujący obrażać innych. Po co Ci to? Dlaczego stawiasz siebie samego w wyjątkowo niekorzystnej sytuacji? Czyżby ukraińskie geny i tamtejszy, zdegenerowany odpowiednik tego, co w cywilizowanych częściach Europy nazywają kulturą osobistą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Choma vs Błachowicz IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.11.14, 15:22 powyższe posty doskonale ilustrują dlaczego Przemyśl jest w takiej ciemnej d... w jakiej jest, i dlaczego tu się nic nie udaje. Zamiast zastanawiać się który z 2 pozostałych kandydatów jest lepszy, i więcej zrobi dla rozwoju miasta i poprawy życia obywateli największym problemem jest który z nich to Upowiec i który ma czarne podniebienie. O bezrobociu ani słowa. O perspektywach dla strefy. O inwestorach, turystach, transporcie. Tylko kto lepszy Polak, a kto gorszy. Smutne. Tylko to się dla was liczy. Czy Polak, Katolik i Patriota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypis Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.14, 13:20 KLIK Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 18.11.14, 17:26 Najlepszym sposobem na ukraińców byłby przymus zapoznania się z historią upa!!! Nie wyobrażam sobie by ktokolwiek znając ich prawdziwą historię miał ochotę na kontynuowanie uwielbienia dla tego kutafona! Należy zabrać polskie fundusze na działalność V-tej kolumny banderowskiej i przeznaczyć na oświatę dla zindoktrynowanych banderowców. Jestem pewny że nastąpiłaby pożądana przemiana agentów - banderowców w co najmniej zwykłych Ukraińców. Ta inwestycja jako najbardziej opłacalna na świecie stała by się modelową dla wszystkich ideologii!!! Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 18.11.14, 17:35 A w dzień rzezi, 30 czerwca, szef najbardziej wpływowej frakcji OUN, Stepan Bandera zwrócił się do swoich stronników z nie wymagającym żadnego komentarza hasłem: ?Narodzie ! Wiedz ! Moskwa, Polska, Węgrzy, Żydostwo to Twoi wrogowie. Niszcz ich ! Lachów, Żydów, komunistów zniszcz bez miłosierdzia !? Kilka dni później z podobnym apelem wystąpił Andriej Mielnik. ?Śmierć żydowskim sługusom ? komuno-bolszewikom !?. Jak widać, kierownictwa konkurujących ze sobą frakcji ukraińskich nacjonalistów były jednomyślne w jednym: wspierały prowadzoną przez nazistów likwidację Żydów i Polaków. Okrutne ich mordowanie przez nacjonalistów ukraińskich latem 1941 roku zdarzało się wszędzie; czasami Niemcy byli zmuszeni powstrzymywać swoich ?sojuszników?. We wsi Turbow nacjonaliści wyrżnęli wszystkich mężczyzn Żydów (temu Niemcy nie sprzeciwiali się), i chcieli spalić żywcem pozostałe przy życiu kobiety i dzieci (na to Niemcy jednak nie dali zgody). A tu pod tym linkiem jest PRAWDZIWY ŻYCIORYS BANDERY;niss26an50.wordpress.com/2010/02/08/stepan-bandera-cv-terrorysty-i-zbrodniarza-wojennego/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bardzo spokojny Najlepiej dla Przemyśla będzie jak się dogadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.14, 20:44 Obce im uderzenia poniżej pasa. Powinni się dogadać ,doskonale o tym wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
trelemerele Re: Choma vs Błachowicz 19.11.14, 12:05 Powyborcza rozmówka z Chomą www.zycie.pl/informacje/Przemysl/3902,Przewidywalem-druga-ture-wyborow.html Rozmówka z Błachowiczem www.zycie.pl/informacje/Przemysl/3901,Wyniki-przyjmuje-z-satysfakcja.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypis Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.14, 12:44 Tymczasem na Facebooku - klik Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 19.11.14, 17:40 Ale jaja!!! A na pewno lepszy od banderofila!!! Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 19.11.14, 18:35 monitorpolskislowian.neon24.pl/post/108185,satyra-jak-to-nas-system-i-wladza-okrada-z-naszych-wyborow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Choma vs Błachowicz IP: *.static.ip.netia.com.pl 19.11.14, 18:48 i cóż blog idioty który walczy z systemem nie zapinając pasów wnosi do tematu Choma vs Błachowicz, bo jakoś nie widzę zwiazku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tylka@pod.pl Re: Choma vs Błachowicz IP: *.przemysl.hypnet.pl 19.11.14, 20:37 Nie sądzicie że jak się Błachowicz dostanie, to ukraincy w Przemyślu będą mieli lepiej niż Polacy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Land Rover Re: Choma vs Błachowicz IP: *.19-1.cable.virginm.net 19.11.14, 21:14 Kolejny chwiej na " ukraińską nutę" się odezwał. Ale jak już tak bardzo chcesz, to wiedz, że jest tragedia; tym razem wśród kandydatów na prezydenta wszyscy mieli czarne podniebienia, taka jego mać. Polaka ze świeczką już szukać, a "prawdziwego, z krwi i kości" to już chyba wcale nie ma, odkąd ucichł Żółhewycz. No, może jeszcze Zapałiwśkij - tak przynajmniej o sobie mówi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baba Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.14, 22:01 a najgorsze są mieszańce,koniecznie za wszelką cenę chcą się odciąć od tych korzeni,które im śmierdzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seerr Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.14, 23:58 głupiś albo płacą ci hrywnami - i tyle w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sd@weer.pl Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.14, 23:47 jest faktem że mniejszość ukraińska popiera bardzo !!!! Błachowicza . niejaki minister Halicki co był w Przemyśłu kilka dni temu był tylko gościem szkoły ukraińskiej oraz ukraińskiego domu narodowego ul. Kościuszki 5 (ciekawe za czyje pieniądze tu bawił ??) Krótko mówiąc - wybieram R. Chomę Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 20.11.14, 05:51 Żałosny jesteś gościu!!! Chyba tak samo nie widzisz związku ordynacji wyborczej z tym kto nami rządzi. Jesteś idealnym kandydatem na homo roboticus. Możesz się pocieszyć że nie jesteś jedyny! Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 20.11.14, 06:05 Antywolnościowy radykalizm ciągle siedzi w naszych domach Opowiadamy się za wolnością zawsze wtedy, gdy pozwalamy innym na dowolne słowa i czyny, jeśli tylko dotyczą ich samych, a żadna obiektywna krzywda nie istnieje w pobliżu. Wydaje się, że w XXI wieku prawo wolności wyboru jest czymś oczywistym i nienaruszalnym, jednak pozory mylą. Wolność nadal jest zagrożona, ponieważ są ludzie, którzy chcieliby, żeby cały świat dopasował się do ich przekonań, zapominając o różnorodności punktów widzenia oraz prawie wolnego wyboru. Jeśli wolny wybór ponownie stanie się przywilejem, kajdany moralnego zniewolenia nikomu nie pozwolą decydować, a absurd będzie gonił absurd, jak dawniej, gdy konserwatywni radykałowie usiłowali na przykład zwalczać masturbację, rzekomo grzeszną. Wiązanie rąk na noc należy uznać za stosunkowo łagodną formę wdrażania w życie moralnego zakazu, zważywszy że konstruowano nawet klatki na genitalia, mające całkowicie zwalczyć grzech i wywołać radość Boga. Zawsze jest podobnie, gdy głupcy zabierają się za interpretację rozmaitych ksiąg, po czym usiłują układać życie społeczeństwa według wniosków, które wyciągnęli. Sprawy wcale nie znajdują się daleko od nas. W Polsce nawet teraz napotykamy na rozmaite wypowiedzi, wywołujące zdziwienie albo zniesmaczenie. Trzeba mieć nerwy z tytanu i być zaszczepionym na poziom absurdu, by w spokoju komentować coraz bardziej antywolnościowe myśli, jakie przewijają się przez polską scenę polityczną. Można spojrzeć chociażby na dokonania konserwatywnego publicysty Tomasza Terlikowskiego, który wiedzie prym we wtrącaniu się w prywatne sprawy innych ludzi. Niedawno odżyła dyskusja o eutanazji. Oczywiście Terlikowski jest przeciwny, domaga się bezwzględnego zakazu prawnego. Chce, by człowiek ciężko chory nie mógł decydować całkowicie o własnym losie. Rozstrzygać mają przekonania redaktora Terlikowskiego, który w śmierci na życzenie chorego widzi samo zło i nie pozwala posiadać wolnej woli. A załóżmy, że śmiertelnie chory człowiek mocno cierpi i nie podziela przekonań redaktora Terlikowskiego. Wierzy na przykład w reinkarnację. Jakim prawem Terlikowski domaga się zabronienia wolnego wyboru, kiedy życie jest cudze, nie należy do niego? Bo to moja sprawa, moja, czy chcę żyć, jeśli wiem, że nic mi nie pomoże i odczuwam ból. Żaden konserwatywny redaktor nie zabierze i nie poniesie niczyjego cierpienia. Rzadko odwiedzają hospicja, jeśli w ogóle. Jednakże do decydowania o cudzym życiu i pouczania zawsze są pierwsi, zwłaszcza redaktor Terlikowski. Rozumiem, że posiada odmienne poglądy, tylko niech te jego poglądy nie ingerują w moje życie w kwestiach, które dotyczą tego, kim chcę być, czy pragnę żyć w obliczu udręki. Wprawdzie mówi się: ?Jak czynisz komuś, tak on tobie czyni?, jednak nie warto naśladować Terlikowskiego, bo despotyzm moralno-społeczny powinien być erą, która bezpowrotnie przeminęła. A więc sam decyduj o sobie, każdej sferze życia, które posiadasz jedno. Jeśli chcesz żyć według nakazów moralnych, przestrzegaj wszystko, co nakażą, lecz pozwól innym żyć inaczej, wedle odmiennych przekonań i nie wtrącaj się do życia, które nie jest twoje. Radykaliści konserwatywni nigdy tego nie pojmą. Powtarzają z jednej strony, że Bóg dał ludziom wolną wolę, by sami mogli o sobie zadecydować. Jednak z drugiej cały czas usiłują odebrać wolną wolę i narzucić prawnie ich własne przekonania, żeby ludzie obowiązkowo byli pozbawieni możliwości podejmowania decyzji. Wtrącają się więc w życie seksualne, wszelkie prywatne sprawy. Nie brakuje bezczelności. Przecież trzeba mieć niezły tupet, by w świetle dnia publicznie ładować buty do prywatnej przestrzeni, twierdząc jednocześnie, że w odbieraniu ludziom prawa do wolnego wyboru jest coś dobrego. To możliwość samodecydowania o własnym losie jest jedną z wartości najwyższych. A Tomaszowi Terlikowskiemu można powiedzieć, by zajął się własnymi sprawami, może zaczął grać w chińczyka albo kręgle, bo widać, że ma za dużo czasu, skoro starcza mu na zaglądanie do ogródków Polaków oraz tłamszenie cudzej wolności wyboru. Zobacz więcej: eutanazja, wolność wyboru Jasne że to artykuły nie dla młotów ale jeśli ktoś zachował resztki inteligencji to podobnych w necie jest multum i nietrudno je znaleźć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Perierr Re: Choma vs Błachowicz IP: *.toya.net.pl 20.11.14, 09:54 co za pierdoły ,pogadaj z nimi oni zapewne nie będą przeszkadzać ci w samobójstwie wiadomosci.onet.pl/swiat/gazeta-wyborcza-radykalni-islamisci-szykuja-ofensywe-w-polsce/31zbg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Fago Re: Choma vs Błachowicz IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.14, 11:04 Gdzie można się zapoznać z biografią polityczno-zawodową kandydata Błachowicza ? bo jakoś kandydat na prezydenta Przemyśla z ramienia Platformy nie za bardzo chwali się dorobkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Świerszcz Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.14, 11:26 Nie. nie są kolegami, współpracowali razem w Urzędzie Miasta ale rozstali się z powodu różnicy zdań i postaw. Teraz są przeciwnikami. Politycznymi i prywatnymi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 03:33 Oczywiście , że nie są kolegami . Jak jeden zostanie preziemi to drugi vice chociaż nie są kolegami wybór jak pomiędzy Putinem a Miedwiediewem . Taka ustawka pod publikę . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.14, 18:17 Wybór jak POmiędzy Putinem a Miedwiedewem , Wybór jak POmiędzy UPiną a Banderowcem . Wybór jak POmiędzy OUN a UPA . Wybor jak POmiędzy Banderowcem a Melnykowcem . Jeden drugiego zostanie zastępcą i tak na następne 50 lat . To są kolesie , Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madagaskar Re: Choma vs Błachowicz IP: *.centertel.pl 20.11.14, 19:49 Obaj mi są obojętni jak też i pozostali ,którzy odpadli.Żaden nie jest dobrym gospodarzem w stylu Ferenca. Co się tyczy zaś pacjenta "e" , to jedno jest pewne , jak mawia mój kolega -spalantowany dzwon bagienny i wszystko w temacie.Jak długo można pie....ić w ten sposób.Jedz do Rosji dadzą ci ci..u karabin idz i zabijaj.Twój mózg już nie nadaje sie do reperacji.Czym się różnisz od banderowców ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 03:32 Jak tak lubisz zabijać i to sam bierz karabin i idź zabijać kogo tam chcesz . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bardzo spokojny Klapa gwarantowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.14, 22:33 Przemyślakom leży na sercu, żeby potrafili wybrać jak najlepiej, zwłaszcza że mamy przed sobą perspektywę budżetową 2014-2020. Do wydania są olbrzymie pieniądze, a przez ostatnie lata, to istniejąca koalicja /Chomy i PO /udowodniła, że potrafi je z pragmatyzmem wydawać, co widać w Przemyślu na każdym kroku. Dobrze by było by tego nie zmarnować.Dogadajcie się.Takiej drugiej szansy finansowej dla miasta już nie będzie. Jeżeli natomiast szansę tę chcemy zmarnować to wystarczy jedno. Koalicja z PiS. Klapa gwarantowana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypis Re: Klapa gwarantowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.14, 23:47 Zabrzmiało jak zapowiedź koalicji PO-RC-SLD. Wkład własny spadnie z nieba czy z podwyżek podatków o opłat lokalnych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 03:30 Wbór pomiędzy OUN a UPA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Choma vs Błachowicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.14, 07:55 A debil znów swoje ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LP Re: Choma vs Błachowicz IP: *.toya.net.pl 21.11.14, 10:21 Wybór jednego czy drugiego to zwycięstwo Ukraińców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 10:38 cytat ze strony wybory II tura - "Kolesie tego Pana z jego Partii kupowali za 20 zł dla siebie i swoich kolesiów głosy u mieszkańców noclegowni przy ul. Fosza i u różnych przypadkowych lumpów ,dlatego uzyskał tak wysoką punktację" www.portalsamorzadowy.pl/wybory2014/osoba/wojciech-blachowicz,1153.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 10:44 Czepiacie się pochodzenia, sympatii do Ukraińców a to nie ma znaczenia. Zapytajcie lepiej, jak wyglądało zarządzanie w magistracie przez p. Błachowicza. Jakimi ludźmi się otaczał, spójrzcie na ich kompetencje i wyniki pracy. Zapytajcie pracowników, dla których był szefem, jak się do nich odnosił. Zastanówcie się dlaczego jeden z wydziałów wręcz uciekł spod jego skrzydeł .... Przypomnijcie sobie trwające problemy z uchwałami śmieciowymi, problemy z zielonym rynkiem itd. I zadajcie pytanie, dlaczego odpowiedzialne za tak ważne sprawy nie było pociągnięte do odpowiedzialności czy zwyczajnie zdjęte ze stanowiska? Zapytajcie obecne władze, jakie są efekty prokuratorskiego śledztwa w stosunku do osoby popieranej przez p. Błachowicza i winnej wielu nieprawidłowości? Jeżeli takimi ludźmi otaczał się ten pan i ma zamiar otaczać nadal, to bardzo a to bardzo współczuję nie tylko jego pracownikom ale całemu miastu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Choma vs Błachowicz IP: *.static.ip.netia.com.pl 21.11.14, 11:07 jedna mądra wypowiedź. większość piszących tutaj ma chyba problemy z głową, pisząc o banderowcach czy Ukraińcach. Przypomina mi się poseł Goryszewski, nieważne czy polska będzie biedna czy bogata, najważniejsze żeby była katolicka. Najwazniejsze jest to kto będzie rządził w Przemyślu i jak, a w przypadku obu panów, o niezbyt mocnych charakterach będzie to niestety ich otoczenie. O ile otoczenie, klan, czy jak to zwał p. Chomy znamy, i wiemy na co ich stać (głównie marazm i pilnowanie stołka) to otoczenie p. Błachowicza to niewiadoma. Nie wiem kto będzie rządził, poseł, była naczelniczka, kto będzie zastępcą(zastępcami) prezydenta Błachowicza? W systemie amerykańskim kandydat ogłasza - to jest mój zastępca a to moja drużyna. Może warto żeby p. Błachowicz przedstawił swój"team" powiedział kto będzie z nim rządził. Bo jak pomyśle że to mogla by być na przykład słynna "prawniczka" na stołku v-ce to mi odchodzi ochota na głosowanie na niego, i myślę sobie że takie zmiany to nam nie wyjdą na dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dino Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 11:47 Prezydent Choma jak pokazało 12 lat jego urzędowania jest śmierdzącym leniem, tchórzem i asekurantem - kolejność dowolna. Nie ma wizji, ani energii. Jest wręcz wzorcowym przykładem człowieka który nie powinien być szefem niczego. Być może nadawałby się na zastępcę, od wykonywania poleceń, ale na pewno nie na lidera. Nie znam dokonań p. Błachowicza, ale wątpię żeby mogło być gorzej. W zasadzie lepiej żeby stanowisko prezydenta było nieobsadzone, niż żeby zajmowałm je p. Choma. Byłaby oszczędnąść na pensji i jego obsłudze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cdn Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 11:53 Przypomniało mi się jak straszył pracowników wydziału, którym zarządzała słynna prawniczka, że wszystkich zwolni z pracy. A wiecie dlaczego? Bo ktoś śmiał na tym forum opisać karygodny sposób zarządzania wydziałem. Jakoś tego ten nie widział, że problem tkwi w nim samym i tej pani, której powierzył władzę, z której korzystała jak sama chciała. Wszyscy bali się mówić cokolwiek, więc jedynym "batem" na tego pana było forum. Bardzo się go bano, więc pracownicy mieli zakaz wchodzenia na forum, nawet po godzinach pracy, jak tego sobie życzyła owa pani. Straszono ludzi policją i prokuratorem za pisanie prawdy .... Zamordyzm i mobbing. Jedną osobę zwolniono a druga sama odeszła z powodu silnej presji. Takie są fakty. Jedynie wydziałowi komunikacji udało się wyrwać spod "opieki" owego pana. A teraz, tak się uśmiecha, żartuje, mami wyborców. To sztuczna twarz, nie dajcie się na nią nabrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypis Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 12:50 Gość portalu: gość napisał(a): >większość piszących tutaj ma chyba problemy z głową, pis > ząc o banderowcach czy Ukraińcach. Oni nie mają źle z głową. Oni doskonale wiedzą co robią. Ileż to razy gdy pojawiał się jakiś niewygodny dla władzy temat, a tu ni stąd ni zowąd na forum wielowątkowa dyskusja np. o tematyce polsko-ukraińskiej, Ma to swoje zalety, bo nie tylko można kogoś obsmarować, zniechęcić ludzi do korzystania z forum, ale także robi się to na konto tych, którzy najgłośniej w świecie realnym zajmują się problematyką polsko-ukraińską. Jakoś swojemu kandydatowi muszą pomóc, bo wyszło na jaw, że prężnie rozwijające się "królestwo" to zbiór lichych sztuczek PR-owych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypis Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 15:11 Ale się cisza zrobiła na forum miasta wyjątkowego. Tak "po przemysku" - uderz w stół, nożyce się nie odezwą? Tę pustkę warto czymś zapełnić. Cofnijmy się do poprzednich wyborów. Najpierw pojawiła się kandydatura Oleszka, którą "wirtualnie" oprotestowano. Jak się komuś latami "gębę" dorabia, to trudno żeby się nie udało. Potem była kolejna akcja - podobno najpoważniejszy kontrkandydat miał być "agresywny". Na innych też coś trzeba było coś znaleźć i obsmarować. A w kampanii 2002 stosowano podobne metody? Niestety. Te same sztuczki w wykonaniu tych samych "artystów" są z czasem coraz bardziej nudne i widownia przestaje przychodzić na występy. Weźmy choćby taki inkubator przedsiębiorczości o którym było na debacie w PWSW. Kilka lat temu też było o nim głośno? Też w okresie wyborów? Gdzie miał powstać? Pozyskano i wydano na ten pomysł unijne pieniądze? Ile i jakie mamy efekty po dwóch kadencjach? Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 21.11.14, 15:12 Do obrońców banderowców. Mylicie się wszyscy bo to kto swoim kształtem siędzie na urzędzie lata mi koło czterech liter! Za to tematyka jak ją nazywacie banderowska jest mi bliska z kilku powodów; pasjonuje mnie psychika morderców, zboków, sadystów i najczarniejszych elementów ludzkości a takiej zbiorowości jak np. upa, banderowcy, V-ta kolumna banderowska nie uświadczysz w tej wielkości na całym świecie. Co mnie obchodzą podchody czy intrygi lub kopanie dołków pomiędzy urzędasami? Nic! Ale to zupełnie nic!!! Teraz takie czasy że wybrany może być każdy a więc jak ktoś ma ciągoty do bywania w bagienku to jego sprawa. Zwłaszcza że jako niby wyborca nie mam na to najmniejszego wpływu. Moim celem jest niszczenie banderowców gdziekolwiek się znajdują i mam zamiar w tym dziele wytrwać do końca moich dni!!! A dla fanów polityków mam jedną radę; pooglądajcie sobie niesioła jak się dławi własną nienawiścią. Chyba nie chcecie skończyć tak samo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypis Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 16:04 Tak Ci dopomóż Bóg! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Choma vs Błachowicz IP: *.static.ip.netia.com.pl 21.11.14, 16:20 ale ten nasz, nie ten ich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypis Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.14, 18:39 A ten Wasz, to niby który? Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Choma vs Błachowicz 21.11.14, 18:43 DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Choma vs Błachowicz IP: *.static.ip.netia.com.pl 21.11.14, 18:46 ten lepszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: Choma vs Błachowicz IP: *.play-internet.pl 21.11.14, 21:15 WYbieram Chomę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kings Re: Choma vs Błachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.14, 17:58 Choma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bardzo spokojny Przegrani nie potrafią uczyć się na błędach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.14, 13:48 Byłem święcie przekonany,ze Pan Homa wystarczaqjąco sie poparzył swoimi przyjaciółmi z PiS-u i będzie to dla Niego nauczka na całe życie jak dobierać sobie przyjaciół i popleczników. Pomyliłem się i to bardzo mocno i nie ukrywam było to dla mnie bolesne. Obecne przyjęte poparcie PiS-u skreśla w moich oczach Pana Chome jako Prezydenta naszego miasta. Ludzie,którzy nie potrafią uczyć się na błędach zawsze będą przegranymi zawsze i wszędzie. Nawet jak zostanie Prezydentem to straci szacunek przynajmniej u mnie.Będę się zawsze zastanawiał czy podjęta decyzja to tylko dla dobra nowych przyjaciół czy może dobra jest dla mieszkańców miasta. O dziwo moi przyjaciele w ocenie nie odbiegają daleko. Honor i podniesione czoło jest naprawdę ważne.Utrata zbyt wiele kosztuje i jest gorsza jak wyrok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alek Re: Przegrani nie potrafią uczyć się na błędach IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.14, 13:56 Poparcie prezydenta Chomy przez PiS to paradoksalny przypadek poparcia przez tą partię człowieka który przyznaje się do współpracy z SB jako tajny współpracownik Ciekawe. Dotychczas agenci SB to dla PiS było zło wcielone, osoby którym się ręki nie podaje, a teraz popierają. Dziwne czasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonzales Re: Przegrani nie potrafią uczyć się na błędach IP: *.przemysl.hypnet.pl 22.11.14, 15:28 Dopóki wybierający czyli ogół społeczeństwa nie zrozumie że polityka ,politycy rządzą się swoimi "wartościami" i nie mają one nic wspólnego z ogólnie przyjętymi cechami uznanymi za wartościowe nic się w Przemyślu czy szerzej w kraju nie zmieni.. Tak więc uczciwość,prawość czy honor nie mają nic wspólnego z polityką. Celem nadrzędnym polityka jest zdobycie władzy za którą idą pieniądze. To mu zastępuje prawdziwe wartości. Jesli społeczeństwo to zrozumie wówczas zacznie dokonywać właściwego wyboru,tzn takich kandydatów którzy maja cechy pożądane przez ogół i jeśli je utracą na skutek uprawiania polityki zostaną przez ten ogół odrzuceni. Może w końcu zaczniemy kiedyś / jak zmądrzejemy/ wybierać porządnych,wartościowych ludzi. Choć wydaje się to wielce nieprawdopodobne. Zostaje to co zwykle czyli wybór mniejszego zła o ile to można nazwać wyborem. Odpowiedz Link Zgłoś
europatria Re: Przegrani nie potrafią uczyć się na błędach 22.11.14, 18:29 Wszystko zostało już załatwione.W wyniku świńskiego targu Władyk zostanie przewodniczącym rady. Czarne chmury nad miastem.W rankingach miast będziemy spadać na łeb ,na szyję. Kij w takiego prezydenta , którym steruje ogrodnik. Panie Robercie nie ma pan jaj.Pajac na sznurkach zefira i penelopy . Odpowiedz Link Zgłoś