IP: *.ptvk.pl 03.04.06, 18:24
39.000 na liczniku ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: pająk Re: 39.000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 22:13
      ach, ten pierwszy raz...
      styczeń 2001
      tematy te same, osoby te same,uzytkownicy ci sami, jak to miło się wspomina,
      całonocne czuwanie przy ekranie, kurz na monitorze, (nie skanuj mi portów bo
      logi jeszcze dzisiaj zgłoszę na Policję!), ekstujące :kto będzie prezydentem
      Przemysla, czar fraz, przedruki debat , czemuż to obecnie taka cenzura,że nie
      można tego zapisać od razu na dysk...? , czytać Szycie Przemyskie, czy Szycie
      po przemysku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka