Gość: 39.000 IP: *.ptvk.pl 03.04.06, 18:24 39.000 na liczniku ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pająk Re: 39.000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 22:13 ach, ten pierwszy raz... styczeń 2001 tematy te same, osoby te same,uzytkownicy ci sami, jak to miło się wspomina, całonocne czuwanie przy ekranie, kurz na monitorze, (nie skanuj mi portów bo logi jeszcze dzisiaj zgłoszę na Policję!), ekstujące :kto będzie prezydentem Przemysla, czar fraz, przedruki debat , czemuż to obecnie taka cenzura,że nie można tego zapisać od razu na dysk...? , czytać Szycie Przemyskie, czy Szycie po przemysku? Odpowiedz Link Zgłoś