Dodaj do ulubionych

Nowy wyciąg w Arłamowie?

IP: *.mcon.pl 02.10.06, 23:12
"Mamax" pozyskał niedawno superspeca od wyciągów narciarskich. Ponoc Rycho,
bo tak ma na imię ów fachura, odgraża się, że będzie w Arłamowie budował
wyciąg i stację narciarską, która to "gó.. ze złomu" w Przemyślu przebije.
Czy wie ktoś coś o tym?
Obserwuj wątek
    • Gość: JP II Re: Nowy wyciąg w Arłamowie? IP: *.mcon.pl 02.10.06, 23:13
      Pardon, chodzi o "KAMAX".
    • darino ooo ! Ciekawe !!!!! 03.10.06, 01:36
      Proszę o więcej szczegółów :)))
      Chociaż niezbyt chce mi się w to wierzyć, bo stan tamtejszych dróg nie pozwoli
      chyba na dojazd wiekszej ilości narciarzy - chyba że dojadą na nartach
      biegowych :)))
      • Gość: fakt Ten Rycho?! IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 03.10.06, 08:24
        Darino nie obraź się, ale czy Ty widziałeś stan tamtejszych dróg? Są całkiem
        niezłe, na większości jest już nowy asfalt - piszę o głównej trasie z
        Przemyśla, przez Arlamów w Bieszczady. W zimie lepiej odśnieżona niż drogi pod
        Przemyślem. Narciarzy sporo od wielu lat.

        No, ale... jeśli na szefa tamtego wyciągu idzie TEN Rycho, to nie wróżę
        świetlanej przyszłości stacji w Arłamowie. Wyeksportowanie tam fachowca tej
        klasy, to chyba najlepsze posuniecie obecnych władz Przemyśla. Wreszcie
        zaczynają myśleć, jak ratować ten "g... złom" w Przemyślu, w który się
        wpakowali.
        • Gość: darino dojazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 10:58
          Droga krajowa Przemyśl-Kuźmina, a potem wojewódzka Kuźmina-Ustrzyki Dolne jest
          OK. Ale pisząc o stanie dróg miałem na myśli te prowadzące skrótem prosto z
          Przemyśla do Arłamowa - te są w stanie tragicznym.
          • Gość: Imac Re: dojazd IP: *.chello.pl 03.10.06, 16:31
            Na drodze Makowa-Arłamów jest już nowy asfalt (pozostał niewielki nie
            remontowany odcinek). Podobnie na drodze Arłamów - Jureczkowa.
            • demon1903 Re: dojazd 03.10.06, 21:08
              Jeżeli pójdzie Rycho, były ogrodnik - zarządca parku a potem kierownik stoku w
              Przemyślu to tyłek zbity. Fiasko! Czuć w tym rękę Chomy.
              • Gość: Czerwony Gienek Re: dojazd IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 05.10.06, 16:33
                Demonie - czuć w tym tylko wielki geniusz NASZEGO prezydenta, słoneczka
                Przemyśla z WIZJONERSKIM budżetem - jak to kiedyś pewnien radny trafnie
                powiedział. Wreszcie myśli o przemyskim stoku, skoro fachowca tej klasy kieruje
                na Arłamów.

                W parku mu nie wyszło, bo on chciał, ale mu nie pozwolili...
                Na stoku mu nie wyszło, bo on chciał, ale mu nie pozwolili...
                Kilka lat temu ze sklepem sporotowym mu nie wyszło, bo on chciał, a jego
                wspólnik mówił, że on pewnych rzeczy nie rozumie

                Stawiam, że najdalej późną wiosną znowu się okaże, że on chciał, ale ci z
                Ałamowa nie chcieli...

                • Gość: , Re: dojazd IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 17.10.06, 12:07
                  j
                  • Gość: rybka Re Rychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 21:57
                    i po tym wszystkim wróci do grajdołka Przemyskiego????
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka