Gość: JP II
IP: *.mcon.pl
02.10.06, 23:12
"Mamax" pozyskał niedawno superspeca od wyciągów narciarskich. Ponoc Rycho,
bo tak ma na imię ów fachura, odgraża się, że będzie w Arłamowie budował
wyciąg i stację narciarską, która to "gó.. ze złomu" w Przemyślu przebije.
Czy wie ktoś coś o tym?