Dodaj do ulubionych

park miejski a psy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 20:56
czy można spacerować po parku miejskim z psem bez kagańca??
Obserwuj wątek
    • Gość: mieszkaniec Re: park miejski a psy IP: *.mcon.pl 29.09.08, 21:32
      Niestety ale nasze prawo zabranie wyprowadzania psów w miejscach
      publicznych a takim jest Park bez smyczy.
      • Gość: pewe Re: park miejski a psy IP: *.mcon.pl 30.09.08, 08:11
        bo to park miejski a nie szalet dla czworonogów
        • Gość: orest Re: park miejski a psy IP: *.mcon.pl 30.09.08, 15:24
          to co w takim razie robił tam prezydent Choma z pieskiem bez smyczy w niedziele
          popołudniu- żałuje że tylko zdjęć nie zrobiłem.
          • Gość: pewe Re: park miejski a psy IP: *.toya.net.pl 30.09.08, 20:14
            no to masz czego żałować:) spróbuj w następną niedziele
    • Gość: dark Re: park miejski a psy IP: *.autocom.pl 01.10.08, 08:09
      Zawsze na smyczy, a nie zawsze w kagańcu. Zależy od wielkości psa.
    • Gość: notak PQ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.08, 11:00
      www.youtube.com/watch?v=9LRS8YVuBxU&feature=related
      • Gość: znany Re: PQ IP: 213.25.24.* 18.11.08, 12:14
        pies jest przyjacielem człowieka i należy go związać i zakneblować!!!
        Taki sposób wg władz jest najwłaściwszy do okazania przyjażni!!!
    • Gość: zm Re: park miejski a psy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.08, 11:05

      zasrane miasto

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka