Gość: orest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 20:56 czy można spacerować po parku miejskim z psem bez kagańca?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mieszkaniec Re: park miejski a psy IP: *.mcon.pl 29.09.08, 21:32 Niestety ale nasze prawo zabranie wyprowadzania psów w miejscach publicznych a takim jest Park bez smyczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pewe Re: park miejski a psy IP: *.mcon.pl 30.09.08, 08:11 bo to park miejski a nie szalet dla czworonogów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: orest Re: park miejski a psy IP: *.mcon.pl 30.09.08, 15:24 to co w takim razie robił tam prezydent Choma z pieskiem bez smyczy w niedziele popołudniu- żałuje że tylko zdjęć nie zrobiłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pewe Re: park miejski a psy IP: *.toya.net.pl 30.09.08, 20:14 no to masz czego żałować:) spróbuj w następną niedziele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dark Re: park miejski a psy IP: *.autocom.pl 01.10.08, 08:09 Zawsze na smyczy, a nie zawsze w kagańcu. Zależy od wielkości psa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: notak PQ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.08, 11:00 www.youtube.com/watch?v=9LRS8YVuBxU&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znany Re: PQ IP: 213.25.24.* 18.11.08, 12:14 pies jest przyjacielem człowieka i należy go związać i zakneblować!!! Taki sposób wg władz jest najwłaściwszy do okazania przyjażni!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zm Re: park miejski a psy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.08, 11:05 zasrane miasto Odpowiedz Link Zgłoś